Láska v Ulici. Vilma Nyklová je zamilovaná až po uši a Lumír zuří
Zdroj: TV Nova

Láska v Ulici. Vilma Nyklová je zamilovaná až po uši a Lumír zuří

Vytvořeno dne 02.04.2024

Lásky není nikdy dost a ta se vrátí do života Vilmy Nyklové (Jaroslava Obermaierová). Zpočátku se zdálo, že Vilma našla ve Vildovi Burdovi (Arnošt Goldflam) jen báječného kamaráda na dopisování na sociálních sítích. Ale den se sešel se dnem, a jejich vztah se začal rychle přesouvat z virtuální reality do té skutečné. Díky Vildovi Vilma celá pookřála, zase má na co se těšit. Jenže ne každý jí tento vztah ze srdce přeje.

Lumír v roli přísného rodiče

Zatímco Kateřina (Martina Randová) a Vendula (Anežka Rusevová) Vilmě Nyklové fandí, podporují ji, a dokonce i pomáhají jako správné spiklenkyně, Lumír (Václav Svoboda) se může vzteknout, jen co Vildovo jméno u nich doma zazní. Chová se jako přísný táta náctileté školačky, který by svou dceru nejraději zamkl doma, aby ji měl pěkně pod dohledem. Kateřina se tím sice zčásti baví, ale jeho matka kvůli tomu zuří čím dál víc. Soptící Lumír si myslí, že Vilda má o jeho matku zájem jen kvůli jejím penězům, na což ji samozřejmě neopomene několikrát velmi důrazně upozornit. Protože jsou oba dubové palice, je u Nyklových rázem o pěkně třaskavou směs postaráno.

Vilda se nedá

Lumír může vylítnout z kůže, ale není mu to nic platné. Nyklová si prostě jede svou. A ani Vilda Burda si nehodlá kazit hezké chvíle s Vilmou. Opět za ní přijede, znovu je galantnost sama, navíc Lumírovi i trochu zasáhne do jeho výsostného teritoria. Pro Lumíra je to samozřejmě poslední kapka, ale čím více se vzteká, tím vtipnější to celé vlastně je. Jak si to s ním nakonec vyřídí matka, jíž dojde se synem trpělivost a která o sebe začíná dbát jako nikdy před tím? A jak začne Lumíra krotit Kateřina, jež moc dobře ví, že Lumír vyvádí jen proto, aby mámu ochránil před dalším případným zklamáním?

Video soubor

Zdroj: TV Nova