Lenka Špillarová si dala životní dárek k Velikonocům. Moderátorka má miminko
Zdroj: herminapress

Lenka Špillarová si dala životní dárek k Velikonocům. Moderátorka má miminko

Vytvořeno dne 01.04.2024

Primácká moderátorka Lenka Špillarová porodila. Svátky jara už oslaví se svým malým synem, kterému s partnerem dali krásné mužné jméno Tadeáš.

„20. 3. 2024 Tadeáš (jméno jsme řešili na porodním sále mezi kontrakcemi. Lékařka i porodní asistentka se hodně bavily,“ oznámila Lenka Špillarová úžasnou novinku na sociální síti.

Zároveň dodala, že cesta k vytouženému dítěti nebyla zrovna růžová. Před lety díky podařené operaci mohla Lenka vůbec otěhotnět a poslední týdny před porodem také nebyly jednoduché.

Moderátorka jmenovitě poděkovala lékařům a personálu Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí: „Lékař Radovan Turyna - před lety mi díky podařené operaci dal vůbec možnost mít dítě. Lékařka Lenka Reiterová - bez té bych těhotenství a porod nezvládla. I když to bylo před pár týdny trochu dramatické...zvládly jsme to.“

Protože je Lenka Špillarová známá osobnost, pod příspěvkem se okamžitě vyrojilo mnoho gratulací od přátel, kamarádů, ale i od lidí, kteří Lenku znají z obrazovky. Všichni malému Tadeáškovi a jeho rodičům přejí vše hodně zdraví a hodně zdraví.