Podívejte se, jak bydlí zpěvák Honza Bendig. O co se nejčastěji hádají s partnerem?
Zdroj: herminapress

Podívejte se, jak bydlí zpěvák Honza Bendig. O co se nejčastěji hádají s partnerem?

Vytvořeno dne 23.10.2020

Přestože zpěvák Jan Bendig tvrdil, že teprve očekává uklízecí firmu, v domku za Prahou, kde s přítelem Lukášem bydlí, byl vzorný pořádek. Ze Žižkova se do vysněného domu přestěhovali letos na jaře. Honzovi sice trošku chybí ruch velkoměsta, ale rychle si na klid malého městečka zvyká.

Video soubor

„Pořád se zabydlujeme. Vzal jsem si na starost zařizování vnitřku domu. Dával jsem dohromady nábytek, montoval kuchyni. Lukáš na sestavování nemá trpělivost, vzal na starost zahradu. Tam ho čeká ještě spoustu práce,“ ukázal Honza z okna na trávník kolem domu, který momentálně okupovali dva „trhači“.

Honza i Lukáš přiznali, že i v jejich vztahu to občas zajiskří a dojde k výměně názorů. Není to prý často, ale například u řízení v autě si hodně věcí vyříkají. Vždyť Honza za 4 měsíce dokáže najezdit i 50 000 kilometrů. „Jsem dost temperamentní, a pokud nevyhraji, nedám pokoj. Většinou ale vyhraje Lukáš, teda spíš ho nechám vyhrát. Ale moc se nehádáme. Jen u toho řízení. Řídím pár měsíců a on mi do toho mluví. Občas řekne při řízení takovou blbost, že mi to nedává smysl,“ usmíval se oblíbený zpěvák. Partner Lukáš to ale vidí jinak. „On si myslí, že mne vždycky nechává vyhrát. A já ho u toho nechám. Vždycky, když nadává, začnu se smát a to ho dokáže vytočit.“

Šatna slouží i jako zázemí při natáčení seriálu Roma Place.

Pro uklidnění situace má Honza svou trucovnu. Je to šatna, kde má kostýmy, zrcadlo a všechny potřeby na vystoupení. Místnost slouží i jako zázemí při natáčení seriálu Roma Place, který se v domě natáčí. Tím nyní oba pánové žijí. „V tu chvíli se dům zaplní asi 15 lidmi. Lucka Bikárová na svou roli kývla ihned, misska Mirka Pikolová se trochu rozmýšlela, ale pak se vrhla do práce. Ohlas od fanoušků je dobrý,“ pochvaloval autor seriálu LukášRejmon, který i do klipů Honzy Bendiga zve známé tváře, jako je například reportér České televize Richard Samko.

Honza rád plní úlohu strejdy malé dcerky od Moniky Bagárové.

Se svojí sousedkou „přes plot“, zpěvačkou Monikou Bagárovou, momentálně Honza žádnou společnou písničku nebo klip nechystají. Přesto Honza rád plní úlohu strejdy. „Moniku úplně pohltila malá Ruminka. Věnuje jí veškerý čas. Já si občas Ruminku vezmu na ruku a pochovám jí nebo pohlídám. Mám ale obrovský respekt. Těším se, až bude větší, to si s ní pokecám,“ smál se Honza doma, ve své kuchyni. „Po těch jedenácti letech, co jsem se osamostatnil, umím docela vařit. Jsem rád, že už sedm let mohu vařit nejen pro sebe, ale i pro Lukáše,“ vyprávěl spokojeně Honza Bendig a jako důkaz bleskově vykrojil halloweenskou dýni. Oslavy má rád a zdobení a něco dobrého k tomu patří.

 

 

 

Default User Image
lukrécius, 18.05.2021 08:19
hej jan si supr kluk a máš hezký hlás mam tě moc rád dik
ahoj