Známá moderátorská dvojka na kila nehledí. Energii doplnila výtvorem michelinského kuchaře
Zdroj: herminapress

Známá moderátorská dvojka na kila nehledí. Energii doplnila výtvorem michelinského kuchaře

Vytvořeno dne 30.05.2022

Moderátoři primáckého Nového rána Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil přijeli do rychlého občerstvení rovnou ze studia. Měli po šichtě, tak proč nedoplnit energii chutným bagelem. I když si Jarda Brousil povzdechl, že od té doby, co moderuje s Lenkou, přibral.

„Lenka ráda peče a nosí mi bábovky. Rád bych jí to oplatil, ale vysíláme brzo ráno a pak přes den není moc energie, abych něco pekl. Přitom to umím, nechci jí odbýt kupovaným. Ale já to napravím,“ sliboval sympatický moderátor a Lenka Špillarová hned zapojila fantazii. „Dovedla bych si představit, že bych k snídani měla třeba bagel. Teď jsem jeden ochutnala a byl dobrý. Nemusím tam mít asi po ránu rostbíf, ale když bude vajíčko, slaninka, proč ne. A linii bych neřešila. Ráno se má člověk pořádně najíst, aby mohl fungovat.“

To finalista soutěže Muž roku 2020, model Lukáš Veitl, má k Bagel Lounge hodně blízko. Je jejich ambasadorem, bagelů různých chutí by mohl sníst nepočítaně. Má to své ale… „Pro mne, který se živí tělem, to není samozřejmě ideální jídlo, beru to jako zpestření stravy. Ale můžete si dát i zdravější verzi, výběr pečiva je velký, preferují kvalitu a čerstvost. Proto jsem tomu nakloněný a je to jediný fast food, s kterým spolupracuji. A poctivě přiznám, že když mám třeba po soutěži, pak jím hlava nehlava. Tělo si to žádá. Lidově se tomu říká, že se člověk „sprasí“. Tak to také umím,“ se smíchem přiznal Lukáš Veitl.