Obrovský smutek Miss Andrey Bezděkové: Zemřel jí milovaný tatínek
Zdroj: herminapress

Obrovský smutek Miss Andrey Bezděkové: Zemřel jí milovaný tatínek

Vytvořeno dne 10.08.2022

 

Modelku Andreu Bezděkovou (27) zasáhla ta největší bolest, jakou si ani nedokázala představit. Po vážné nemoci ji navždy opustil tatínek Tomáš Bezděk, kterého tolik milovala a ke kterému vzhlížela. Bylo mu pouhých 57 let.

Andrea po svém otci zdědila nejen vzhled, ale hlavně lásku ke sportu. Kdykoliv mohli a měli na sebe čas, vyrazili vstříc dobrodružstvím. Společně se proháněli na tenisovém kurtu, lezli spolu po skalách, chodili na hokej, prochodili desítky kilometrů v horách nebo prostě jen seděli a klábosili. Měli k sobě hodně blízko a jejich pouto se teď navždy bohužel přetrhlo. Tatínek Bezděkové prohrál boj s vážnou nemocí. „Jednou si mi slíbil, že se dožiješ 300 let. Pamatuješ? Co budu vyprávět tvým vnoučatům, až se budou ptát na dědu Bézu? Když jim totiž řeknu pravdu, že si byl ten nejlepší táta na světě, že si byl gentleman každého kurtu, na který si vstoupil a že tvůj smysl pro humor byl neutuchající… budou mít zlomené srdce. Stejně jako mám já,“ napsala modelka srdceryvný vzkaz na sociální síť, kam umístila jejich společné fotografie.

„Vím, že se na nás budeš usmívat dál, i když z trochu větší dálky…ale taky vím, že tam nahoře tě už nic nebolí. Miluju tě. Navždy. Tati,“ dodala zdrcená Bezděková.

Modelku okamžitě podpořili její kolegyně a další přátelé z branže, kteří ji vyjadřovali upřímnou soustrast. „Tohle tak bolí. Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast,“ napsal moderátor Leoš Mareš. Dojemný vzkaz napsala i moderátorka Daniela Písařovicová. „Áji, vím, že moje náruč nikdy tu taťkovu nenahradí, ale je tu kdykoliv pro tebe,“ napsala. Podporu Andree vyjádřily také modelky Veronika Kašáková, Pavlína Němcová, Iva Kubelková a mnoho dalších.