Čerstvě odmaturovaná Natálie Grossová. Může se chlubit nebo uložila vysvědčení hodně hluboko?
Zdroj: herminapress

Čerstvě odmaturovaná Natálie Grossová. Může se chlubit nebo uložila vysvědčení hodně hluboko?

Vytvořeno dne 01.07.2021

Zpěvačka Natálie Grossová má o starost méně. Před měsícem udělala maturitu, a přestože se jí hodně bála, jedničky jí neminuly.

Dostala jsem jedničky, tak dobrý. Hodně jsem se toho bála, celý rok před tím jsem se třásla. Nejtěžší byly didaktické testy a pak už to byla docela pohoda. Teď na rok půjdu na anglickou jazykovku a potom bych chtěla na nějakou vejšku, ale fakt netuším jakou. Medicína to určitě nebude. Ale kdybych přece jenom uvažovala o zdravotnictví, tak by se mi líbila asi fyzioterapie,“ usmívala Natálka Grossová, která byla hostem soustředění finalistů soutěže Anděl mezi zdravotníky a její tvář se objeví i v „andělském“ kalendáři.

Teď má ale Natálie prázdniny a hodlá si je pořádně užít. „Jedem s maminkou a kamarády do Itálie, chceme trošku cestovat. Já tam jedu i s přítelem, operním tenorem Danielem Matouškem. Máme namířeno také za Danovým učitelem zpěvu. Chceme ho navštívit, pobavit se a třeba nám i poradí ohledně zpěvu,“ naplánovala a dodala, že pak už bude v Čechách a od srpna jí konečně začínají zkoušky muzikálu Čarodějky.

 

 

 

Default User Image
Pavel10, 31.08.2021 11:13
Ta je prý Grosová krásná ,tak se stydím za to jak lidé a hlavně média ,už navědí co je to krása,a zpívá průměrně .Kdo píše takové žvásty,ale asi v televite Barandov HLAVNĚ ŘEDITEL SOUKUP.uŽ NEVÍ CO BYCH PLÁCAL a on si myslí,že je bůh a jako narcis.Zeman a podobní.Pan Soukup vždy zná skoro vše ale šašek.je jen hraní ale on si myslí ,jen tu pravdu,všeuměl.