Pro nedočkavce: Patrik Hartl představuje svoji hereckou Ligu mistrů
Zdroj: Bonton film

Pro nedočkavce: Patrik Hartl představuje svoji hereckou Ligu mistrů

Vytvořeno dne 30.06.2021

Film Patrika Hartla „Prvok, Šampón, Tečka a Karel“ vstoupí do českých kin 29. července. Měsíc před širokým uvedením do kin představuje autor knižní předlohy, scénáře a současně režisér filmu Patrik Hartl hlavní hereckou čtveřici svých titulních postav – Martina Pechláta, Davida Švehlíka, Hynka Čermáka a Martina Hofmanna.

Zdroj: Bontonfilm

„Mám obsazení snů, hereckou Ligu mistrů, a jsem přesvědčený, že film je lepší než knížka,“ říká nadšeně Patrik Hartl. „Film je o kamarádství. A taky o tom, jak těžké je někdy nepodvádět. Nejenom třeba svou ženu nebo nejbližšího přítele, ale i sám sebe. Filmový Prvok je vyprávění o odvaze udělat něco debilního, co nám připomene, že můžeme bezstarostně žít, i když máme všichni hypotéky a na krku festival problémů,“ přibližuje Hartl.

Současně s tím zve diváky na speciální gigantickou projekci filmu. Už v pátek 16. července totiž proběhne veřejná předpremiéra filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel pro několik tisíc diváků v letním amfiteátru Lochotín v Plzni. „Já se prostě už nemůžu prvních diváků a jejích reakcí dočkat. Věřím, že předpremiéra v největším českém letním kině bude výjimečným zážitkem. Pro mě tedy určitě,“ těší se Patrik Hartl.

Filmovou píseň Romana Holého s názvem Dobrá zpráva nazpívali Dan Bárta, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Vladimir 518.