Zpěvačka Nelly překvapuje novým sexy klipem. Inspiraci brala od své krásné sestry
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Nelly překvapuje novým sexy klipem. Inspiraci brala od své krásné sestry

Vytvořeno dne 01.07.2021

Mladá zpěvačka Nelly, která má za sebou turné jako předskokanka Michala Hrůzy nebo Ewy Farne opět překvapuje. Ve své novince Revolution se odvážně pustila do angličtiny.

Zdroj: Nelly

Nelly Řehořová se celkově odklání od své dosavadní tvorby, kterou fanoušci znají. Singl má energický taneční vibe, modernější zvuk a svou hudební produkcí se může  srovnávat se zahraniční. „Cílem je změnit vztah lidí ke cvičení, motivovat je a podpořit nový projekt, který má ve světě, hlavně v Americe, velký úspěch. Kdo má rád pohyb a rád zkouší nové věci stejně jako já, tak by ho tahle písnička mohla motivovat,“ popisuje hlavní myšlenku zpěvačka Nelly.

Singl vznikl k příležitosti otevření nového revolučního spinningového studia, které v České republice nemá obdoby. „Písničku jsem napsala na míru pro projekt mé sestry Terezy, která novinku přivezla se svou kamarádkou Kimberly do Čech. Nejde o klasické spinningové lekce. Mají komunitní aspekt i svou duchovní část. Ve světě si tyhle lekce zamilovaly známé celebrity jako například Kim Kardashian, Selena Gomez, Katy Perry nebo David Beckham,“ komentuje projekt Nelly.

Nelly je nadějnou mladou tváří české pop music. Patří k nejvýraznějším mladým zpěvačkám. Kromě zpěvu se věnuje herectví. Objevila se například ve filmech Špunti na vodě, Andílci za školou, Pohádky pro Emu, Strašidla a dalších. Zkušenosti má také s muzikály.