První, kdo uvidí hit muzikál Láska nebeská, budou zdravotníci. Divadlo Broadway jim poděkuje za péči v době covidu
Zdroj: Divadlo Broadway

První, kdo uvidí hit muzikál Láska nebeská, budou zdravotníci. Divadlo Broadway jim poděkuje za péči v době covidu

Vytvořeno dne 25.05.2021

Divadlo Broadway připravuje v pořadí již třetí hit muzikál. Po úspěšných titulech Mýdlový princ a Kvítek mandragory přišly na řadu tentokrát písně Waldemara Matušky. Lednová premiéra muzikálu Láska nebeská v režii Zdeňka Zelenky byla přeložena na 30. září 2021. Díky aktuálnímu rozvolnění v kultuře zhlédnou muzikál první diváci z řad zdravotníků již 31. května. Producent Oldřich Lichtenberg jim chce poděkovat za jejich nasazení v době covidové pandemie.

„Celkem odehrajeme 6 představení muzikálu Láska nebeská. Je to dárek jak pro naše herce, tak především pro zdravotníky. Herci dostanou po dlouhé době zkoušení zasloužené honoráře a zdravotníci pak nevšední kulturní zážitek za jejich obětavou práci. Osobně se moc těším, že se naše divadlo opět zaplní diváky, konkrétně těmi, pro které byl uplynulý rok úplně nejtěžší,“ sdělil producent Divadla Broadway JUDr. Oldřich Lichtenberg.

„Bude to po těch dlouhých měsících krásný pohled zase vidět v divadle zaplněné sedačky diváky. Těším se moc na první návštěvníky muzikálu Láska nebeská z řad zdravotníků,“ svěřil představitel role Ondřeje Macháčka Milan Peroutka.

„Musím říct, že už se na naše první publikum neskutečně těším. Je skvělé, že už si po těch měsících zkoušení také zahrajeme a zároveň poděkujeme zdravotníkům za jejich skvělou práci,“ dodal Jan Čenský.    

V hlavních rolích se představí stálice hereckého souboru Divadla Broadway Josef Vojtek, Martin Dejdar, Josef Vágner, Vojtěch Drahokoupil, Bohuš Matuš, Alžbeta Bartošová a nově Milan Peroutka, Jan Čenský, Hanka Křížková, Dana Syslová a mnoho dalších.