Nový partner Ester Geislerové je u toho, jak se jeho láska mucká v Anatomii života s jiným
Zdroj: TV Nova

Nový partner Ester Geislerové je u toho, jak se jeho láska mucká v Anatomii života s jiným

Vytvořeno dne 05.04.2021

V příštím dílu Anatomie života se ocitne ve víru turbulentních změn především sestřička Jana, kterou hraje Ester Geislerová. Janin manžel je úspěšným zubařem, který dokáže rodinu dobře zabezpečit, a proto nemá moc pochopení pro pracovní ambice své ženy. Studium medicíny, které je Janiným snem, považuje za bláhový nápad. 

„Vztahy nejsou jednoduché a už dávno víme, že nejdřív musíme mít obsah, aby mohla fungovat forma,“ odpovídá tak trochu tajuplně na otázku, jak by se sama v dané situaci rozhodla představitelka Jany Ester Geislerová. „Jana mnohokrát dávala manželovi šanci a čekala, že se k ní začne chovat s respektem a vnímat ji jako autonomní bytost,“ dodává a přiznává, že se v podobných situacích většinou nechává vést svou intuicí. Má ráda citát Steva Jobse „Mějte odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty už nějak vědí, kým se ve skutečnosti chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší“. Z toho lze odtušit, že má pro chování své seriálové postavy pochopení. „Občas Janě ale nerozumím. V takových chvílích si ale říkám, že my ženy jsme někdy trochu komplikované a samy nemáme na všechno odpověď. Tedy alespoň ne hned,“ přiznává.

Doktora Hilského, který Janě všelijak nadbíhá, hraje Ondřej Veselý. A podle komentářů na sociálních sítích si tato postava získala sympatie nejedné divačky. Mezi Janou a doktorem Hilským to již dlouhou dobu jiskří a v úterním dílu dají svým citům konečně volný průchod. „Milostné scény se mi s Ondrou hrály dobře. Je to skvělý parťák a profesionál. Poprvé jsme se oba trochu styděli, ale to je přirozené,“ vzpomíná dále na natáčení těchto okamžiků Ester, která si na place Anatomie života našla novou lásku. Je jí Martin Hronský Krupa, který zde hraje jednoho ze záchranářů. „Můj partner je herec, takže chápe a ví, že i intimní scény jsou součástí naší práce. Že jimi vyprávíme příběhy,“ odpovídá Ester na otázku, zda její nový životní partner na Ondřeje Veselého nežárlí.

 

 

 

Default User Image
Juraj, 06.04.2021 15:29
Njn, že se v těchto seriálech mucká každý s každým není nic nového.
Tak hlavně aby mu ji taky připustil, aby pak Kroupa jen blbě nečuměl, jak ten vůl ?????