Překvapivé Velikonoce Dany Batulkové: Ještě teď jí bolí zadek
Zdroj:

Překvapivé Velikonoce Dany Batulkové: Ještě teď jí bolí zadek

Vytvořeno dne 05.04.2021

 

Přímo na place seriálu Slunečná zažila herečka Dana Batulková pravé velikonoční tradice, a ve scénáři rozhodně nebyly. Na poslední chvíli si totiž na seriálovou Lídu počkali její dva nejbližší a vyšlehali ji, aby náhodou neuschla.

Jakmile padla poslední klapka ve sváteční natáčecí den, vrhli se na Danu Batulkovou dva koledníci – Ondřej Pavelka, který hraje jejího manžela, a Václav Knop jako její tchán. „Co mě napadlo, když jsem je viděla? Že je to velká zrada a velký komplot s panem režisérem,“ smála se herečka – a nebyla daleko od pravdy. Vše bylo totiž předem domluvené a připravené. „Musím říct, že mě nešetřili. Docela to bolelo, měli odpal a trochu mě teď bolí pravá půlka,“ přiznává herečka a otáčí se na herecké kolegy.

„Bylo to dopředu připravené, my jsme to nachystali a domluvili se. Jenže nakonec to nebylo úplně ideální, protože si Ondra zapomněl pomlázku vzadu za kamerou. Ale hlavní bylo, že jsme paní Batulkovou překvapili,“ odhaluje zákulisí velikonočního plánu Václav Knop.

Ondřej Pavelka jako její seriálový manžel pokládal za důležité, aby o velikonoční tradice náhodou Dana Batulková nepřišla, a tak vzal úkol rád na sebe. „Zaslechl jsem, že Dana říkala, že to bolelo. Víte, loni nebylo kvůli lockdownu nic. Letos Velikonoce kvůli lockdownu opět nebudou, tak to má za ty dva roky dohromady. Takže, když se to vydělí, je to tak akorát,“ uzavřel pomlázku matematicky Ondřej Pavelka.