První večeře: Arogance, urážky a pláč! Údajný fotograf celebrit se zachoval jako hulvát
Zdroj: TV Prima

První večeře: Arogance, urážky a pláč! Údajný fotograf celebrit se zachoval jako hulvát

Vytvořeno dne 14.09.2021

 

Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem pokračuje. Ne vždy se ale první rande povede… Šestapadesátiletý fotograf Václav Petr usedl ke stolu s třiapadesátiletou pojišťovací poradkyní Pavlou Šafrovou. Na Václavovi bylo ihned znát velké zklamání z partnerky, které postupně vyústilo v aroganci, urážky a pláč.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Živím se jako fotograf a jinak jsem vyučený elektrikář. Nekouřím, nejsem alkoholik. Byl jsem trochu silnější, tak jsem se snažil zhubnout, a to se mi teda podařilo. Jsem romantik a myslím, že romantika k lásce a vztahu patří, že jo. Dneska člověk vidí, že se romantika už moc nepoužívá,“ prozradil o sobě Václav. Až později se ukázalo, jak si onu romantiku představuje. Nejprve se sympatické Pavle pochlubil svými známostmi. Jsem asistent Felixe Slováčka, takže pro něj dělám. Předtím jsem dělal i pro Dalibora Jandu a pro tyto lidi. Třeba Pavla Trávníčka… tyhle lidi mám rád. O fotografech je známý, že se často spustí s těma modelkama, že jo. Tím jsem si taky prošel.“

A když si šla Pavla po večeři zkontrolovat make-up, ukázal Václav jakou romantiku měl na mysli. Pavla totiž náhodou zaslechla, jak o ní Václav mluví s personálem restaurace. „Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí. Člověk řekne, jak to cítí.“ Pavla zůstala v šoku a rozplakala se. „Vůbec mě nezná… Jestli vypadám opravdu jak obluda… Zkrátka je to obrovská arogance. Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za covidu přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný.“ Na rozloučenou Václavovi popřála, aby si našel hezkou, hubenou modelku, která mu bude vařit, prát a bude se o něj starat. „To vypadá, že se nám seznamka zvrhla na únikovou hru,“ uzavřel situaci Zdeněk Pohlreich.