V Survivoru začíná boj o 2,5 milionu. Jaké jsou první dojmy? Podívejte se do kmene Hrdinů
Zdroj: Se svolením Voyo

V Survivoru začíná boj o 2,5 milionu. Jaké jsou první dojmy? Podívejte se do kmene Hrdinů

Vytvořeno dne 25.01.2023

Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko. Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově.

Proti sobě se v nové řadě opět postaví dva kmeny. Hrdinové a Rebelové. První kmen pod názvem Hrdinové hrdě ponese červenou vlajku a tvoří ho Češi a Slováci: Václav Matějovský, Andrea Bezděková, Barbora Mlejnková, Petr Havránek, Josef Kůrka, Kateřina Klinderová, Petr Švancara, Karolína Krézlová, Filip Jánoš a Soňa Sedláčková.

Druhý kmen s modrou vlajkou se jmenuje Rebelové a je sestaven z těchto Čechů a Slováků: Ludmila Puldová, Jiří Hanousek, Žaneta Skružná, Matěj Quitt, Adam Bůžek, Hana Gelnarová, Tomáš Weimann, Tereza Schejbalová, Johana Fabišíková a Martin Konečný.

Video soubor

Zdroj: Voyo

Bývalý fotbalový útočník Petr Švancara (45), který velkou část kariéry strávil ve Zbrojovce Brno a je často označován za ikonu brněnského fotbalu. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž vstřelil 59 gólů. Na rozdíl od Vaška Švanci nějaké obavy přiznal: „Určitě mi nebude dobře vedle negativních lidí. A nejspíš mě bude trápit hmyz, který nemám moc rád. Pavouci, komáři, nevím, co tam na nás všechno čeká. Nejvíc mi bude chybět rodina, protože jsem trojnásobný otec. Ale to asi nemá smysl zmiňovat. S odloučením od těch nejbližších se budeme muset vypořádat všichni. Vesměs mám víc věcí, které mě na té zkušenosti zajímají. V minulosti jsem podobnou výzvu odmítl, a pak mě to mrzelo. Takže mám pocit, že druhou šancí mi pánbíček dává najevo, že bych si něco takového měl vyzkoušet.“

Známé i nové tváře zažijí hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. Vítěz může být jen jeden a ten získá finanční výhru 2 500 000 Kč. Reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova.

Zdroj: TV Nova