Upajdaná Partyšová: Sexy moderátorka prozradila recept na dokonalou figuru
Zdroj: Golf resort Kaskáda

Upajdaná Partyšová: Sexy moderátorka prozradila recept na dokonalou figuru

Vytvořeno dne 21.08.2021

 

Svou perfektní postavou strčí do kapsy kdejakou dvacítku. Rozhodně ji ale nemá zadarmo. Moderátorka Gabriela Partyšová téměř denně cvičí a díky svému milovanému golfu nachodí desítky kilometrů.

„U mě nejvíc funguje kardio. Každý den se snažím cvičit na Orbitreku, jsem lektorkou jógy a nepochybně toho hodně spálím i na golfu. Chůze je nejpřirozenější pohyb, krásně formuje postavu. Nedávno jsem odehrála tři turnaje po sobě a za tři dny jsem nachodila pětačtyřicet kilometrů,“ prozradila Gábina s tím, že s golfem začala již před patnácti lety.

Moderovala turnaje a na Hluboké si tenkrát udělala zelenou kartu. „Strašně mě to lákalo, chtěla jsem si také zahrát a nejen moderovat. Dnes už hraje téměř celá naše rodina. Můj syn Kristián, tatínek, mamka, sestra i její děti. Je to vlastně rodinný sport, nezáleží na věku. Všichni spolu můžeme hrát a podporovat se. A navíc si krásně vyčistíte hlavu,“ uvedla Gábina, která nedávno navštívila golfové hřiště Kaskáda ve svém rodném městě. „Narodila jsem se v Brně a moc ráda se tam vracím. A tamní golfové hřiště Kaskáda je super. Má pozitivního sportovního ducha a skvělou atmosféru. Navíc je tam wellness, útulné bungalovy, určitě tam teď budu jezdit častěji,“ řekla moderátorka a prozradila, že v době covidové pandemie si dokonce najala trenéra, aby svůj styl vypilovala. A už několik golfových turnajů dokonce vyhrála.

 

 

 

Default User Image
janina, 23.08.2021 08:55
koho ještě zajímá tato žena,která si hraje na moderátorku,což jí evidentně nejde,každý už se mohohl přesvědčit viz. Dobré ráno, nevím, kdo ji tam pořád drží,
nedá se na to koukat
Default User Image
Jana, 23.08.2021 18:57
Naprostý souhlas, nedá se poslouchat. Myslím, že moderátorů - skutečných, je daleko více. Ale zrovna v Dobrém ránu, je to naprostá katastrofa....