Postrach kuchařů Zdeněk Pohlreich zhubl! Má na to jednoduchý recept!
Zdroj: herminapress

Postrach kuchařů Zdeněk Pohlreich zhubl! Má na to jednoduchý recept!

Vytvořeno dne 08.03.2024

Kuchařský mistr Zdeněk Polhreich (66) před pár lety trpěl silnou nadváhou, pak ale změnil životní styl a zhubnul 17 kilo! Jak se udržuje v současné době ve formě?

“Od té doby, co se nepřežírám, tak si váhu udržuji. Jím tři jídla denně a to mi stačí. Hodně se i hýbu,” přiznává kuchař, který změnil českou gastronomii k lepšímu. “Teď už je to v Čechách lepší s restauracemi, ale dříve to bylo peklo, jsem rád, že se to hodně posunulo a že jsem k tomu mohl nějak přispět,” prozradil nám Zdeněk, který se letos stal tváří akce Makro Czech Gastro Festivalu, který se uskuteční 12. a 13. dubna.

“Jsem moc rád, že i letos se toho mohu účastnit, protože je to prestiž - ukážou se tam ty nejlepší a kuchyně budou opravdu velmi zajímavé. Milovníci jídla si určitě přijdou na své,” zakončil Polhreich. 

 

 

 

Default User Image
zinavera@seznam.cz, 11.03.2024 10:31
Byl jsem na obědě a dal jem si dal roštěnou s oblphou,spíše okrojky salátu bez chuti ,mSO SICE BYLO RŮŽOVÉ MASO ALE TAK JSEM HO KRÁJET BYLO TO JAKO PODŠEV ,BEZ ŠTÁVY A K TOMU DP BEZ CHUT A SKORO NEMÁLO ÝÁDNOU CHUŤ A SKORO NESLANÉ, S PŘÍLOHU ČTYŘI TO STÁLO 400 KORUN .tAKOVOU MINUTKU JSEM ANI VE DVOJCE ANEBO TROJKY tO TADA BYLO TAK STRAŠNÉ,ŽE BYCH,KDYBYCH BYL NA POHŘBU TO ŽRÁDLO KUCHAŘI NA HLAVU.bYLO TO V úSTÍ NSD lABEM RYBÁŘSKÁ BAŠTA.tO JE MI JEĚTĚ DĚLÁ ŠPATNĚ.
Default User Image
Otto Turza, 12.03.2024 14:03
U kuchaře musel být na zhubnutí jen velice silný impulz.Tím bývá většinou milenka,nebo taky srdeční infarkt.Jinak nelze.Silnou vůli má málokdo,zejména před plným talířem dobrot.