Přítel Lucie Vondráčkové má alergii na psy. Jak snáší dvě kočky oblíbené zpěvačky?
Zdroj: herminapress

Přítel Lucie Vondráčkové má alergii na psy. Jak snáší dvě kočky oblíbené zpěvačky?

Vytvořeno dne 04.11.2021

Dvanáct českých osobností se rozhodlo zvěčnit se čtyřnohými mazlíčky pro dobrou věc. Nový charitativní kalendář vznikl během letošního září a na jeho křtu nechyběl moderátor Petr Vojnar, který se rozhodl fotit pro dobrou věc i navzdory své alergii.

„Vlastního pejska nemám, protože jsem alergik a nemohu mít psa. Ale pro dobro věci jsem neodmítnul. Dostal jsem ho přiděleného, ale focení to bylo skvělé. Rychle jsme se sžili a pejsek mě poslouchal i proto, že jsem měl po celou dobu v puse kus párku. Jinak by se se mnou vůbec líbat nechtěl,“ svěřil Petr Vojnar na slavnostním křtu kalendáře Pes a celebrita. Jednou z kmotřiček kalendáře byla Petrova přítelkyně, Lucie Vondráčková.

„Zvířata miluji, doma máme dvě kočky, které jsou z útulku. Chtěli jsme pár, aby se jedna necítila osamocená a také nějakému zvířátku pomoct,“ dodala Lucie Vondráčková.

Jestli je Petr Vojnar alergický i na kočky, se nepodařilo zjistit. Co ale víme, že výtěžek z prodeje kalendáře půjde na organizaci Pes nejvěrnější přítel, díky čemuž se bude mít řada dalších psů mnohem líp. Finanční částka tak půjde na pejsky, kteří nemají domov nebo potřebují pomoc.