Zpěvák Peter Pecha vyzradil čtyři roky staré tajemství. Tenkrát mu bylo hodně ouvej
Zdroj: herminapress

Zpěvák Peter Pecha vyzradil čtyři roky staré tajemství. Tenkrát mu bylo hodně ouvej

Vytvořeno dne 30.06.2021

Zpěvák Peter Pecha vydává 30. června svůj debutový singl, který si dal k narozeninám. Aby to nebylo málo, k písni natočil hned klip a sám je zvědavý, jak na to fanoušci zareagují.

„Píseň se jmenuje Pád a je o rozchodu dvou zamilovaných. Půjde to ven i s klipem, který jsme točili snad čtrnáct hodin, končili jsme někdy v pět ráno,“ pochlubil se Peter, který v klipu zúročil svoje udržované tělo, vypracované tvrdým tréninkem před uvedením muzikálu Rocky v roce 2017. A nebylo to zadarmo! Peter Pecha skončil tehdy v rukou zdravotníků.

„To tenkrát pomalu nikdo nevěděl. Tři dny před premiérou jsem si v ringu vyhodil čéšku. Fyzioterapeuti mě horko těžko dávali dohromady, abych mohl odehrát premiéru. Do ringu jsem nastoupil s ortézou, šlo to těžko, ale hrál jsem. Zdravotníci odvedli dobrou práci,“ usmíval se Peter Pecha, jedna ze známých osobností, kterou najdete v kalendáři 2. ročníku projektu Anděl mezi zdravotníky nafoceném na soustředění finalistů v luxusním Chateau Šanov u Rakovníka. „Jednak jsem fotil a pak jsem zdravotníkům zazpíval na večerném koncertě. Je to malé poděkování za jejich velkou práci.“