Rvačka v ZOO! Haďák Bilina zmáčkl kolegu Gránského pořádně pod krkem
Zdroj: TV Prima

Rvačka v ZOO! Haďák Bilina zmáčkl kolegu Gránského pořádně pod krkem

Vytvořeno dne 25.03.2022

Šimon Bilina jako drsňák Adam „Haďák“ Hruška se víc zajímá o zvířata než o lidi. To David Gránský coby Albert je zase rád středem pozornosti a netají se tím, že Haďáka nemá rád. Když tedy na sebe narazí v seriálové ZOO, většinou to není příjemné setkání. A teď si dokonce šli kluci pěkně po krku.

Jakmile někdo vstoupí na území Haďáka, musí se řídit podle jeho pravidel, a na to jaksi Albert Polák v podání Davida Gránského zapomněl. Herce tak čekala potyčka, při které Šimon Bilina svého kolegu pěkně zmáčkne pod krkem.

„Nechtěl jsem to moc přehánět se silou, ale David se dost bránil, takže jsem musel i já přitvrdit,“ svěřil se po natočení scény Šimon Bilina. „Nečekal jsem to, myslel jsem, že bude povolnější, ale opravdu se trochu pral. Takoví malí kohouti,“ popisuje situaci s humorem.

Nejdřív ale, než se dostal až k Davidu Gránskému, protože se jeho postava neodborně chovala k amazonským pralesničkám – nejjedovatějším žabkám – musel herec v ateliéru překonat vysoké zábradlí ladným skokem, pod kterým byl malý stupínek. Ten měl ve výsledku Šimonovi pomoci k dokonalému skoku. „Jelikož jsme ten skok točili asi pětadvacetkrát, protože se nedařilo zachytit všechny detaily, tak ze začátku jsem skákal jako gazela, ale postupně se z toho stával leguán,“ směje se herec, který má na svého záhadného Adama jen samé kladné ohlasy. „Dostávají se ke mně hezké zprávy. Dokonce mě včera zastavili policisté, že mi na autě nesvítí světlo – a policistka mi začala vyprávět o Adamovi a hned mě pustili. Pokutu jsem nedostal, tak to bylo od nich moc milé,“ usmívá se herec, který tvrdí, že má jeho Adam křehké srdce, ale tvrdou slupku, kterou jen někdo musí citlivě oloupat.