Šampaňské teklo proudem! Vojta Dyk a režisér seriálu Profesor slavili narozeniny
Zdroj: herminapress

Šampaňské teklo proudem! Vojta Dyk a režisér seriálu Profesor slavili narozeniny

Vytvořeno dne 20.08.2021

Na natáčení nového seriálu Pan profesor, který začne TV Nova vysílat již za tři týdny, se včera sešli hned dva oslavenci narození ve stejném roce i znamení. Na své šestatřicetiny si navzájem přiťukli režisér seriálu Braňo Holiček a představitel hlavní role Vojtěch Dyk.

Natáčení seriálu Pan Profesor je v plném proudu. Přestože jsou stále prázdniny, v seriálovém gymnáziu je neustále živo. Vojtěch Dyk, představitel hlavního hrdiny, profesora chemie, fyziky a tělesné výchovy Marka Vlčka, strávil na place téměř celé léto. Štábu ani hereckým kolegům samozřejmě neuniklo, že měl nedávno narozeniny stejně jako režisér seriálu Braňo Holiček, jehož diváci TV Nova znají coby jednoho z největších záporáků v úspěšném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Oba oslavenci se narodili ve stejném roce, Braňo je jen o pár dní mladší než Vojtěch. Bylo proto jen otázkou času, kdy se ti dva sejdou na place, aby jim mohli všichni k jejich 36. narozeninám pogratulovat.

Na place se nakonec slavilo včera během natáčecí pauzy, což bylo překvapením pro oba oslavence. Zatímco Vojtěch Dyk si to s kolegy začal okamžitě užívat, Braňo Holiček, když uviděl dort s logem Pana profesora, šampaňské a blížící se gratulanty, jen tiše pronesl: „Doufal jsem si, že to nějak utajím, že si toho nikdo nevšimne.“ Tohle přání se mu sice nesplnilo, dokonce ho trochu potrápilo i šampaňské, ale jakmile se začalo znovu točit, herci i štáb udělali, co mu na očích viděli.