Co dělá cukrář Josef Maršálek, když něco pokazí?
Zdroj: herminapress

Co dělá cukrář Josef Maršálek, když něco pokazí?

Vytvořeno dne 04.03.2022

 

Po úspěšném odvysílání první řady pořadu Peče celá země se ukázalo, že pečení diváky opravdu baví. Proto bylo jasné, že další řada na sebe nenechá dlouho čekat.  Poprvé se dvanáctka nejlepších amatérských pekařů představí v sobotu 12. března.

A protože se Tereza Bebarová a Josef Maršálek nemohou dočkat, dali si malý trénink ve výukovém centru Ola Kala.

„Správný cukrář už nic nepokazí. A když se to stane, tak to nevyhazuje, ale umí zbytky zpracovat dál,“ uvedl Josef Maršálek a pak se smíchem dodal: „Nebo to dá rodině. Věřte, že rodina má radši lehce zdrclou bábovku, než nadýchanou dusivku.“

Natáčením druhé řady Peče celá země probíhalo opět na zámku Bon Repos. „Strávili jsme tam pět týdnů a kvůli covidovým restrikcím jsme tam i spali. Dvanáctka finalistů je vybraná z téměř 500 šikovných lidí, kteří předvedli neuvěřitelné výrobky. Bylo těžké posoudit, kdo je lepší,“ řekl Josef Maršálek, který se svými cukrářskými výrobky slaví úspěch po celém světě.

V pořadu Peče celá země s Josefem Maršálkem vybere vítěze bloggerka a lektorka kurzů Míša Landová. A stejně jako v případě první řady budou pořadem provádět Tereza Bebarová a Václav Kopta.