Helena Vondráčková přebírá štafetu po Gottovi a Žbirkovi: Její Sladké mámení v sobotu na Dvojce
Zdroj: herminapress

Helena Vondráčková přebírá štafetu po Gottovi a Žbirkovi: Její Sladké mámení v sobotu na Dvojce

Vytvořeno dne 04.03.2022

V průběhu své kariéry Helena Vondráčková nazpívala více než 1 600 písní. Jim a také songům, které zpěvačku oslovily, se bude Helena Vondráčková věnovat v novém pořadu Českého rozhlasu Dvojka s názvem Sladké mámení. Naváže tak na tradici pořadů Karla Gotta a Mira Žbirky.

"Poslední dny mě naplno zaměstnává příprava nového projektu. Už tuto sobotu vás poprvé pozdravím z rozhlasového éteru jako moderátorka nového pořadu Sladké mámení. Těší mě a velmi si toho vážím, že mi Český rozhlas Dvojka nabídl prostor pro můj vlastní hudební pořad. A je pro mě ctí, že mohu převzít pomyslnou štafetu po Karlu Gottovi a Miro Žbirkovi. Po celý rok, každou sobotu v deset hodin dopoledne a v repríze každý čtvrtek v devět hodin večer, vám budu pouštět mé oblíbené písničky a vyprávět, čím mě zaujaly, jak mě ovlivnily a co jsem díky nim zažila. Tak v sobotu poprvé na slyšenou," uvedla Helena Vondráčková.

Pořad připravuje Helena Vondráčková s hudebním dramaturgem Janem Adamem. „Nechci prozrazovat, na co se mohou posluchači těšit. Ale uslyší hity Heleny Vondráčkové v češtině a také v cizím jazyce, kterých má Helena spoustu a posluchači o nich nevědí. A pak budeme pouštět její oblíbené písně od jiných interpretů. Už jsem něco podobného dělal pro Karla Gotta a jeho pořad na Dvojce. Proto jsem rád, že díky Heleně Vondráčkové se zase do Českého rozhlasu vracím.“

Poprvé Helenu Vondráčkovou a její Sladké mámení uslyší posluchači Dvojky již tuto sobotu 5. března v 10 hodin.  

 

 

 

Default User Image
Štěpánková Marie, 04.03.2022 22:19
Určitě budu v tuto dobu vypínat moji oblíbenou dvojku. Velmi jste mě zklamali, horší moderátorku jste asi nenašli. Tato zpěvačka si pozornost diváků nezaslouží.
Default User Image
Marie Dostálová , 05.03.2022 11:04
Paní Helenko, vás dnešní pořád byl moc hezký. Těším se na další. Srdečně zdravím. Marie Dostálová.
Default User Image
Andrea Vanourkova, 05.03.2022 13:14
Dvojku neposloucham ale kvůli Helence jsem poslouchala a nemělo to chybu jste skvělá zpěvačka a teď i moderátorka
Default User Image
Pavol Labuda, 22.03.2022 22:30
Ja fandím Pani Vondráčkovej Helenka je skvelá komentátorka moc jej držím palce verím že bude skvelá a dá tomu šmrnc a dobrú náladu držím HELENKE palce je úžasná a super famozna nadčasová Speváčka fandím jej moc a moc