Napětí mezi herci Divadla Broadway. Kdo si zahraje v novém muzikálu?
Zdroj: herminapress

Napětí mezi herci Divadla Broadway. Kdo si zahraje v novém muzikálu?

Vytvořeno dne 31.03.2022

Divadlo Broadway připravuje muzikál Okno mé lásky s písněmi Petra Jandy a skupiny Olympic. Autorem scénáře je Radek Balaš, který bude muzikál zároveň režírovat. Navštívili jsme poslední kolo konkurzů. Každý z přítomných by rád v připravovaném muzikálu získal roli.

„Divadlo Broadway je má domovská scéna, samozřejmě bych si v Oknu mé lásky rád zahrál. Mezi diváky jsou hitmuzikály velmi oblíbené, tak věřím, že i tento titul bude úspěšný,“ sdělil nám na konkurzu Martin Schreiner.

 „Ještě jsem ani nestačila vstřebat zážitky z nedělní premiéry Ostrova pokladů a už je tu další konkurz. Samozřejmě bych si tady na Broadwayi ráda zahrála a zazpívala písničky Olympicu,“ dozvěděli jsme se od Nelly Řehořové.

Na roli v připravovaném projektu aspiruje také ostřílený muzikálový zpěvák a herec Milan Peroutka, jehož otec v Olympicu bubnoval. „O scénáři zatím moc nevím, ale na rozdíl od muzikálu Láska nebeská, který tu hrajeme s hity Waldemara Matušky, jsem si dal soukromou sázku, jestli v něm najdu nějakou píseň, kterou neznám. To by mě překvapilo. Olympic sleduju dodneška, i když už táta není,“ svěřil se Peroutka.

Mezi dalšími zájemci o role jsme potkali například Jana Kopečného, Petra Ryšavého, Tomáše Löbla, Petera Pechu, Bořka Slezáčka nebo Karolinu Gudasovou.

Slavnostní premiéra je naplánovaná na 3. listopadu. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně Divadla Broadway a v obvyklých předprodejích.