Štěpán Kozub ze Tří tygrů se rozpovídal o varlatech. Režisér pořadu ho musel hodně krotit
Zdroj: TV Prima

Štěpán Kozub ze Tří tygrů se rozpovídal o varlatech. Režisér pořadu ho musel hodně krotit

Vytvořeno dne 31.12.2021

V přehlídku nekorektního humoru se zvrtlo natáčení 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka. Ostravští improvizátoři Tři tygři, kteří budou hosté Dědkovy poslední show v tomto roce, dostáli své pověsti humoristů bez zábran a limitů, ba dokonce šli ještě dál.  

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Veškeré zábrany korektnosti odhodil Štěpán Kozub, když se pustil do vyprávění svého zážitku z urologického vyšetření. „Šel jsem poprvé na urologii. Jako peklo, ponížení vnitřní. Přišel jsem tam, byl tam starý doktor. Řekl vyskočte si, nohy od sebe. Říkal jsem si, klid, myslel jsem na nejhorší věci a jak asi vypadají jeho vejce, když je mu 80. Vzal gumovou rukavici, teď mi tam zajel. Pak mě poslal nahoru na sono. Modlil jsem se, aby tam nebyla nějaká pěkná doktorka. Ty vole. Nádherná dvoumetrová blondcka, úplně jsem byl vyřízenej. Lehl jsem si, ona vzala gelík, řekla: Šup, ukažte mi ta varlátka. Tak jsem vypustil krakena. Vzala tu pistoli a začala kroužit. Pak řekla: Uchopte penis a přiložte k pupíku, jela okružní cestu. Já ty vole. Ona: Tak semenné váčky jsou plné, tady malá cystička, to je jako by nic, to fouknete a už tam není. Jste zdravý a že jste byl tak statečný, vemte si Hašlerku…“ vyprávěl Štěpán Kozub. To už režisér Vojtěch Nouzák nevydržel: „Štěpáne, já potřebuju něco do televize!“

Režisér Vojtěch Nouzák vytušil, že tohle v osm večer do televize neprojde. Štěpán Kozub už byl ale rozjetý a zastavovat nehodlal. Naopak ještě přidal. „Ty srabe! A to jsem nechtěl říct tenhle fór a teď ho řeknu. Přátelé, mám fór, který může posunout veškeré hranice televizní zábavy v České republice. Pojďme se teď všichni smluvit, že to je vtip, že to, co řeknu, si nemyslím a že s tím nesouhlasím. Ale vy taky ne, a proto to můžeme vyprávět. Kluci ten fór znají, je strašný, morbidní, ale je strašně vtipný. Já pak asi zdrhnu, až to řeknu,“ uvedl svoje další vystoupení Kozub a spustil vyprávění vtipu, kvůli kterému musela stanice posunout vysílání 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka tak, aby Kozubovy fórky nepředběhly desátou večerní.