Tahle proměna Tvojí tváře se povedla. Poznáte známé herce?
Zdroj: TV Nova

Tahle proměna Tvojí tváře se povedla. Poznáte známé herce?

Vytvořeno dne 25.03.2022

Jedno z nejlepších vystoupení páté epizody show Tvoje tvář má známý hlas má na svědomí Denisa Nesvačilová. Úžasnou maskou, zpěvem i tancem se převtělí do jedné z největších legend česko-slovenského popu - Jiřího Korna! Ten má na svém kontě celou řadu obrovských hitů, které znají snad všichni Češi. A jeden z jeho největších - Té, co snídá - připadl právě Denise. 

„Moc jsem si toto číslo užila, i když jsem před ním byla celkem nervózní. Musím vám přiznat jednu věc: v té masce vypadám tak trochu jako můj dědeček. Takže když jsem se viděla v zrcadle, byla jsem i lehce dojatá,“ říká Denisa.

Během vystoupení ovšem nebude na podiu sama. Jako sboristky jí pomůžou drama koučka Adéla Gondíková a Mirka Pikolová, účastnice Love Islandu. Naprosto nepřehlédnutelný ovšem bude ten/ta třetí - Dalibor Gondík. Stane se totiž Kornovou exmanželkou a sex symbolem své doby Kateřinou Kornovou. „My se s Kačenkou známe, takže jsem byl u ní na konzultaci. Oblečení, která mám na sobě, měla tenkrát vlastně přímo ona, jenom ty boty jsou jiné, protože nemá velikost číslo 43,“ směje se Dalibor.

Pátou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít - už nyní na Voyo a v neděli na TV Nova.