Také hvězdy seriálu Sestřičky jsou zamilovaní. Slaví nebo neslaví Valentýna?
Zdroj: TV Prima

Také hvězdy seriálu Sestřičky jsou zamilovaní. Slaví nebo neslaví Valentýna?

Vytvořeno dne 15.02.2021

Zatímco u televizních obrazovek jejich lásky sledují statisíce párů očí, své vlastní lásky si herci a herečky střeží, co to jen jde. Jak slaví svátek zamilovaných hvězdy primáckého seriálu Sestřičky, prozradili v pořadu Showtime na Primě.

MAREK NĚMEC: Bývaly časy, kdy jsem lásku slavil každý den. To bylo krásné období. Dneska už na takové oslavy není čas. A nejen kvůli práci. Zaměstnává mě běžný život, děti, povinnosti, i když se pořád snažím v životě udržet vedle prózy i nějakou tu poezii. Valentýna beru ho jako importovaný svátek, raději mám První máj. Tuto neděli se budu snažit přežít s dětmi doma nebo na sněhu.

SAŠA RAŠILOV: Nerad vzpomínám na minulost, žiju tím, co mám, a to, co mám, je krásné. Dříve jsem Valentýna neslavil. Svátek svatého Valentýna jsem totiž v dobách svých prvních lásek vůbec neznal. Dneska si myslím, že láska je stvořena pro každý den, a tak má svátek pořád. Ale Valentýna beru jako skvělou příležitost ji slavit, takže by jí mělo být ten den víc.

DANIELA ŠINKOROVÁ: Lásku slavím celý rok, té není nikdy dost. Je nesmysl slavit jen jeden den, kdy si někdo řekl, že by se zrovna mělo. Rozdávám, co můžu, a kdy můžu. Lásku spíš než slovy vyznávám činy a miluju doteky a úsměv. To je láska… Když je člověk zamilovaný, snaží se být lepším. Jsem zamilovaná celý život.

NATALIE HALOUZKOVÁ: Valentýna neslavím, čokoládu mohu jíst každý den, nepotřebuji na to speciální den. Lásku se snažím dávat najevo bez ohledu na den v roce, třeba tím, že něco dobrého uvařím.

JAKUB ŠTĚPÁN: S přítelkyní Adélou jsme spolu už čtyři roky a myslím, že Valentýna jsme neslavili ani jednou. I když je poslední rok všechno jinak, tuhle naši tradici neslavení Valentýna dodržíme. V neděli, až dorazím večer po vysílání z Evropy 2 domů, si dáme večeři, možná sklenku bílého, pustíme si film a užijeme si krásný víkendový večer jako každý jiný. Oslavu lásky nějak hezky pojmeme až na Prvního máje.

DAVID GRÁNSKÝ: Jsem tradicionalista, ať už jde o Vánoce, Velikonoce, všechno slavím. U Valentýna tomu není jinak. Každý rok se snažím svoji teď už manželku potěšit nějakou drobností a být spolu. Letos nám to vyjde, protože divadla nehrají, a tak budeme doma. Lásku si vyznáváme tím, že se podporujeme, jsme spolu už jedenáct let. Pomáháme si, máme se rádi, tolerujeme se.