Takhle makat jste Denisu Nesvačilovou ještě neviděli! Ve Tváři se představí jako slavná Jennifer
Zdroj: herminapress

Takhle makat jste Denisu Nesvačilovou ještě neviděli! Ve Tváři se představí jako slavná Jennifer

Vytvořeno dne 23.02.2022

 

Herečku Denisu Nesvačilovou čeká v prvním kole show Tvoje tvář má známý hlas ten nejnáročnější úkol. Proměna v popovou ikonu Jennifer Lopez! Navíc půjde o něco naprosto výjimečného - toto je vystoupení, které si J.Lo připravila u příležitosti finále amerického Super Bowlu.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Tedy momentu, k němuž upírá zrak celý svět  a který je pro většinu zpěvaček a zpěváků snem i vrcholem kariéry. Všichni touží u této příležitosti předvést to úplně nejlepší. Ani Jennifer nezůstala před dvěma lety pozadu a hit Waiting For Tonight nejen odzpívala, ale i odtančila dechberoucím způsobem na tyči.

A právě toto její vystoupení čeká hned v úvodu nové řady Tváře Denisu. Měla z něj obrovský respekt, a proto nic neponechala náhodě a na taneční i pěvecké tréninky chodila velmi pilně. 

„Musím se přiznat, že na první číslo to bylo opravdu hodně náročné. Nejtěžší pro mě byla kombinace všech věcí, tedy zpěvu, choreografie, koordinace s tanečníky, to jsem nikdy před tím nezažila. Byla jsem opravdu hodně nervózní, kdybych to mohla dělat ještě jednou, tak bych si to asi více užila, ale i tak to byl skvělý zážitek,“ říká Denisa.

Dá se vůbec něco takového zvládnout, když nejste Jennifer Lopez? Dá, v Tváři je totiž možné úplně vše!