Těhotná Monika Bagárová to má za pár. Podívejte se, jaké krásné fotky stihla ještě nafotit
Zdroj: Facebook.com

Těhotná Monika Bagárová to má za pár. Podívejte se, jaké krásné fotky stihla ještě nafotit

Vytvořeno dne 21.05.2020

Monika Bagárová, zpěvačka a porotkyně ve známé pěvecké soutěži Československá Superstar, jde s těhotenstvím do finále. Čeká holčičku. Aby měla nějakou vizuální památku, nechala se profesionálně vyfotit ve studiu a sami se můžete podívat, že Monice těhotenské bříško opravdu sluší. Její mateřská mise začne za pár dní, ale sama přiznala, zpívání a vystupovaní jí chybí už teď.

Monice těhotenské bříško opravdu sluší.

„Musím říct, že mi docela chybí práce ve studiu, koncerty, celá ta atmosféra, která to vše doprovází. Ale věřím, že brzy budu zase s vámi. Teď začíná nová životní kapitola, řekla bych, že ta nejkrásnější. A jinak co je vlastně v životě víc než rodina, láska a zdraví? Je to neuvěřitelný jak ten čas letí! Já budu za chvíli máma, budu mít vlastní rodinu. Jsem nesmírně vděčná Pánu Bohu za tak krásný život plný těch nejdůležitějších životních hodnot.“

Monika čeká miminko se svým přítelem zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem. Uzbekem, žijícím v Čechách, který si právě probojovává cestu za titulem v nejprestižnější bojové organizaci na světě UFC.