Terasy Harfa ožily! Tolik osobností pohromadě jste dlouho neuviděli
Zdroj: Archiv

Terasy Harfa ožily! Tolik osobností pohromadě jste dlouho neuviděli

Vytvořeno dne 09.07.2020

Nejkontroverznější hvězda kuchařské televizní show MasterChef Pavlína Lubojatzky se poprvé objevila ve společnosti. Sama přiznává, že období, kdy byla po vítězství v soutěži o nejlepší bagetu doslova šikanována veřejností, nebylo lehké. Nyní už se cítí o poznání lépe. "Mám se fajn, chodím na logopedii, abych lépe mluvila, snažím se stále ve všem zlepšovat," řekla Pavlína, která dorazila ochutnat do nového bistro konceptu Terasy Harfa kulinářské speciality z celého světa.

Na střeše Galerie Harfa nechyběl aní její soupeř z MasterChefa Pavel Berky. Ten dorazil se svým přítelem, zpěvákem a účastníkem SuperStar z roku 2011 Matějem Pardusem. "Kde je dobré jídlo, tam my nemůžeme chybět. Pravdou je, že si pořád říkáme, že už musíme začít jíst zdravě, hlídat se, ale pořád to nejde," řekl s úsměvem Pavel Berky. "Miluju halušky, prasárny, svíčkovou. To je ten problém. Tady na Harfě jsem zase ochutnal vynikající hamburger a mexické speciality. Taky dokonalé," říká. S přítelem spolu žijí osm let. "A za tu dobu jsem si ho dost vykrmil," dodal se smíchem kuchař a návrhář v jedné osobě.

Party v multifunkčním prostoru Terasy Harfa si nenechaly ujít desítky známých tváří.

Večerem provedla Inna Puhajková. Kmotry bistro konceptu se stali - nejkrásnější žena světa, Miss Gobal 2019 Karolína Kokešová, několikanásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a moderátor, herec a zpěvák Milan Peroutka. "Je o mě známé, že jsem milovníkem dobrého jídla. Když mě někdo zve na akce, rovnou začíná tím, že tam bude dobré jídlo,“ směje se Milan.

Andrea Sestini Hlaváčková si i po ukončení tenisové kariéry udržuje štíhlou postavu. "Mám štěstí, že se hlídat tolik nemusím. Pohyb mám stále, v karanténě jsem cvičila hodně a jídlo miluju. Diety držet nemusím, ráda si dopřeju," prozradila Andrea.

Karolína Kokešová dává raději přednost zdravému jídlu. "Ale rozhodně to neznamená, že si konkrétně tady nedám ty skvělé holandské hranolky. Občas si ráda dopřeju. Cvičím, nemám problém s tím, že bych musela držet diety," usmívá se.

Ochutnat speciality mezinárodní kuchyně dorazili také modelka Agáta Prachařová, moderátorka Eva Decastelo, finalista SuperStar Martin Schreiner, ČeskoSlovenská Míss Klára Vavrušková, modelka Tereza Budková, herečky Vlastina Svátková a Ivana Jirešová, zpěvák Vojta Drahokoupil s přítelkyní Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou, Karel Heřmánek ml. s manželkou Nikol, modelka Míša Hávová, zpěváci Marian Vojtko a Zdeněk Hrubý, moderátorka Andrea Antony a další známá tváře.