Tihle kluci vydělali 300 000 za 5 dní! Částka míří na pomoc Ukrajině
Zdroj: herminapress

Tihle kluci vydělali 300 000 za 5 dní! Částka míří na pomoc Ukrajině

Vytvořeno dne 11.03.2022

Muzikály Naruby ve spolupráci s Divadlem Broadway se rozhodly pomoci Ukrajině. Že mají srdce na správném místě, dokázalo pěvecké trio ve složení Jan Kopečný, Josef Vágner a Petr Ryšavý na vyprodaném koncertu se živou kapelou, jehož kompletní výtěžek poputuje potřebným postiženým aktuální situací na Ukrajině.

Na pomoc si tentokrát pozvali šest svých pěveckých kolegyň – po jejich boku si zazpívaly Linda Finková, Kamila Nývltová, Michaela Štiková, Marianna Polyáková, Markéta Schimmerová Procházková a Pavlína Ďuriačová. Všichni vystoupili bez nároku na honorář.

„Myšlenka koncertu vznikla velmi spontánně, věděli jsme, že chceme nějak pomoci. A že to musí být co nejrychleji, na prodej vstupenek bylo pouze pět dní. Bylo tu ale riziko, co se stane, když se koncert nevyprodá. To se naštěstí nestalo a pražské Divadlo Broadway se podařilo během pár dní vyprodat,“ sdělili jednohlasně zpěváci. Na pomoc Ukrajině míří skvělá šesticiferná částka. 

„Vybranou částkou ve výši 300.000 Kč pomůžeme několika různým subjektům. Spojili jsme se s Fondem dětí Ukrajiny a firmou Koh-i-noor a pořídíme školní brašny s pomůckami pro ukrajinské děti. Dále pomůžeme obci Řisuty nákupem sanitárních potřeb a za zbývající finanční prostředky nakoupíme potraviny a další potřebné věci pro uprchlíky,“ dozvěděli jsme se dále. Z úspěchu koncertu měli samozřejmě velkou radost.

„Všem moc děkujeme za podporu, které se nám od našich příznivců neustále dostává, za skvělé ohlasy na koncert a těšíme se opět s Muzikály Naruby 22. října v pražské Lucerně,“ dodali závěrem oblíbení zpěváci.