Tomáš Klus: Poslal Bambitku do světa a sám vyjíždí na turné
Zdroj: herminapress

Tomáš Klus: Poslal Bambitku do světa a sám vyjíždí na turné

Vytvořeno dne 17.03.2022

S odstupem tří let od vydání alba Spolu a po dvou speciálních minialbech – lockdownovém Pět pohromadě a politickém ČauČesku – vydal na podzim Tomáš Klus novinku Cítím a nyní s ní vyjíždí na stejnojmenné koncertní turné.

Od 18. března 2022 se Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina vydává na CÍTÍM – TOUR 2022, které odstartuje koncertem ve Žďáru nad Sázavou a dál bude pokračovat až do června koncerty například v Plzni, Táboře, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Liberci, Praze, Českých Budějovicích. Nové písničky představí i na Slovensku.

„Upřímně, nevěděl jsem si rady, jestli hrát nebo ne, jestli se to sluší, jestli je to fér se veselit a zapomínat na dění. Došlo mi ale, že život je v téhle době potřeba nejen zachraňovat, ale i oslavovat. Máme štěstí, že jsme kde jsme a vlnou solidarity i kdo jsme. CÍTÍM hrdost a CÍTÍM touhu vám všem poděkovat a dodat sílu do žil, aby ožil entuziasmus a nabyla na velikosti víra v člověka jednotného, soudržného a uctivého vůči životu; to je totiž jediné možné vítězství nad zbraní slabých, nad násilím; nepoddat se strachu a nedat příležitost stínům ovládnout nás pochybnostmi a nedůvěrou v druhé… CÍTIT a souCÍTIT, vytančit a vyzpívat všechny druhy emocí, které v nás za poslední dva roky bují, je potřeba. Frustrace a pocity bezmoci lze rozpustit vědomím, že nejsme sami. Těším se na vás. U nás na koncertě; Žijem! Carpe diem!“ Vzkázal Tomáš Klus svým fanouškům.

 

 

 

Default User Image
Petr Marek, 19.03.2022 23:40
Raději se měl držet zpěvu, než ty jeho kecy a náhledy na politiku. Opravdu nýmand.