Trápit se dietami? Ani náhodu! Martina Pártlová poporodní kila neřeší
Zdroj: herminapress

Trápit se dietami? Ani náhodu! Martina Pártlová poporodní kila neřeší

Vytvořeno dne 10.11.2022

 

Trendem mnoha známých maminek je porodit a ihned se pak chlubit vosím pasem. To však není případ zpěvačka Martiny Pártlové. Ta ani rok a půl od narození dcery Stelly není na své váze. A vůbec se z toho nehroutí. Jak totiž sama přiznává, radši si dopřeje, než aby se honila za štíhlou linií.

„Mám šest kilo nadváhu. Vzhledem k tomu, že pro to nic nedělám, tak se nemůžu divit, ale neřeším to, protože mi chutná,“ říká otevřeně Pártlová, která ani nemá problém sdílet snímky v plavkách, na nichž se nepyšní plochým bříškem. Nic na tom nezmění ani její partner, frontman skupiny Koblížci Josef Vařeka, který se jakožto vegeterián stará o domácí stravu. Maximálně ji prý někdy trochu napomene. „Občas mi řekne, že bych asi neměla jíst v devět večer sachr se šlehačkou, ale mně je to jednou. Když na to mám chuť tak si dám,“ prozradila pro Super.cz Martina.

Než se zpěvačka stala maminkou, snažila se linii držet prostřednictvím cvičení. Ani tehdy to ale příliš nelámala přes koleno. Když náhodou nějaké to kilo nabrala, nepouštěla se hned do drastických diet. „Za dva roky mám asi šest kilo nahoře. Na cvičení nemám čas, běhat se mi nechce. Mám asi problém, asi nezhubnu,“ prohlásila pobaveně kdysi Martina.

Nutno podotknout, že někdejší účastnice soutěže X Factor vypadá i s plnějšími tvary báječně a hlavně je umí nosit. I proto má spoustu fanynek, které její přístup oceňují a ztotožňují se s ním. Na sociálních sítích ji tak rozhodně žádné fitnessky a holky, co se trápí dietami nesledují. Mám tam přesně ty holky, co milují prasárny a dobrý pití,“ netají se.