Uršula Kluková v modřinách! Po 5 letech natočila další seriálovou roli!
Zdroj: TV Prima

Uršula Kluková v modřinách! Po 5 letech natočila další seriálovou roli!

Vytvořeno dne 12.05.2020

 

Herečku Uršulu Klukovou (78) jste mohli nedávno vidět v epizodní roli seriálu Modrý kód. Do povědomí seriálových diváků se zapsala rolí v seriálu Doktoři z Počátků, od jehož natáčení uběhlo již 5 let. Na natáčení Modrého kódu se potkala se svými kolegy, se kterými spolupracovala právě na Počátkách.

„V Počátcích jsem hrála s Davidem Gránským, se Sabinou Laurinovou, v maskérně mě líčil Vilda Persy a dokonce mě sem na natáčení dovezl i řidič Lukáš, který mě vozil také na Počátky. Potěšilo mě, že jsme se zase setkali. A David Gránský mě dostal jako doktor na starosti,“ pochlubila se herečka.

Málokdo ví, že ke zdravotnictví má herečka blízký vztah, protože je vystudovaná zdravotní sestra. Tou se však na dlouho nestala a vydala se na uměleckou dráhu.

"Velkou seriálovou roli už bych nevzala.“

„Když mi volali z produkce Modrého kódu, zda bych měla o roli zájem, nechala jsem si nejdříve zaslat scénář. Zjistila jsem, že nabízená role je malá, jen na jeden díl. Velkou seriálovou roli už bych nevzala,“ sdělila nám herečka, která na natáčení rozdávala pozitivní energii. „Když jsem vyšla z maskérny, byla jsem zmalovaná tak, že jsem vypadala jak mapa Afriky, jaké jsem měla modřiny.“

 Pracovně je Uršula Kluková stále velmi aktivní.  Má roli v muzikálu Zasněžená romance, po 20 letech se vrátila do Dívčí války. Nejraději ale relaxuje doma v Broumově, miluje knihy a procházky se psem.