Už vidíte, po kom je krásná? Isabella Rossini bodovala v soutěži Dívka roku
Zdroj: Archiv Dívka roku

Už vidíte, po kom je krásná? Isabella Rossini bodovala v soutěži Dívka roku

Vytvořeno dne 04.09.2020

 

Poslední srpnový večer se uskutečnilo velké finále 31. ročníku soutěže Dívka roku. Hned dvě vítězství si odnesla mladá a talentovaná rodačka z Olomouce Isabella Rossini, která se s rodinou před dvěma lety přestěhovala do Prahy, aby si mohla jít za svým snem, kterým je dráha profesionální herečky a zpěvačky. Isabella získala titul Dívka roku Social media a Dívka roku Talent.

Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká.

Konkurence mezi dívkami byla opravdu veliká, všechny působily jako pravé profesionálky a celý finálový večer byl na vysoké úrovni. Porota tak měla velmi těžké rozhodování, což potvrdil i jeden z porotců Martin Čermák: „Mě úplně odrovnala úvodní taneční show, holky vypadaly jako taneční band, který spolu tančí roky. Takže opravdu klobouk dolů. Mám srovnání s ostatními soutěžemi, protože soutěže krásy hodně moderuji. Dnes jsou tady dívky, které mají kolem 14 - 15 let a působí, jako by jim bylo 20 let a měly za sebou spoustu zkušeností. Vystupují velmi profesionálně,“ vysekl poklonu soutěžícím dívkám moderátor Sportovních novin.

Isabella vystupovala po celý večer velmi sebejistě a všechny disciplíny zvládla na výbornou

Aby také ne, má dobré geny, její maminka Andrea Rossini je vítězkou soutěže Elite Model Look. Přehlídková mola však nejsou jejím hlavním cílem. Isabella by se ráda dostala na konzervatoř. Velmi pilně se připravuje na přijímací zkoušky, které jí v letošním roce čekají. Navštěvuje hodiny zpěvu s paní profesorkou Lídou Nopovou na Pražské konzervatoři, herectví studuje u paní režisérky Evy Deákové, navštěvuje herecký kroužek v Národním divadle, věnuje se i pohybové přípravě a vzdělává se ve hře na klavír a flétnu. Herecké zkušenosti už Isabella má, hrála v několika představeních v Moravském divadle v Olomouci. Všechny tyto dovednosti zúročila právě v Dívce roku. Excelovala zejména ve volné disciplíně, kde zvolila zpěv. Je více než jasné, že o této mladé cílevědomé dívce ještě uslyšíme.

V porotě letošního ročníku soutěže Dívka roku usedla celá řada známých tváří jako Michaela Tomešová, Vanda Chaloupková (vítězka soutěže Dívka roku 2005), Tereza Mašková, Hana Gregorová, Martin Schreiner, Roman Tomeš, Martin Čermák a mnoho dalších. Celým večerem provázeli David Gránský a Jakub Kotek.