Boj o život Rašilova v Sestřičkách! Prospal vlastní smrt?!
Zdroj: TV Prima

Boj o život Rašilova v Sestřičkách! Prospal vlastní smrt?!

Vytvořeno dne 01.09.2020

Boj o život jednoho z nejlepších doktorů Nemocnice Rubava svedou dnes večer v seriálu Sestřičky Modrý kód. Smrt sáhne na doktora Michala Tomáška. Zatímco jeho kolegové se na operačním sále pěkně zapotili, Tomáškův představitel Saša Rašilov se hezky prospal…

Pád z pěti metrů, zlomená žebra, otřes mozku a vnitřní i vnější krvácení.

Video soubor

Pád z pěti metrů, zlomená žebra, otřes mozku a vnitřní i vnější krvácení. Takové případy byl zvyklý zachraňovat, dnes se však ocitne v roli pacienta sám. S takovou bilancí totiž skončí Saša Rašilov alias záchranář Michal Tomášek na urgentním příjmu v Nemocnici Rubava. Stav si vyžádá okamžitou operaci, během níž ale přichází zástava! Podaří se Tomáška jeho kolegům Romanu Zachovi (Rasputin) a Ondřeji Rychlému (MUDr. Prokop Hlinka) nahodit?

Ve skutečnosti by to žádná legrace nebyla.

Ve skutečnosti by to žádná legrace nebyla, herci ale během natáčení operace Saši Rašilova měli co dělat, aby nepropukli v smích. Rašilov totiž během natáčení vlastní zástavy srdce usnul. „Je to pravda, trochu jsem si schrupnul. Když ležíte hodinu i déle na operačním stole, a nemůžete se hnout, je to raz dva,“ přiznal Saša Rašilov, kterého neprobudila ani masáž srdce od Romana Zacha. „Všiml jsem si toho, že Saša spí. Usnul i přesto, že jsem ho lechtal nástroji. Doteď jsem si myslel, že ta anestezie je tady jenom jako. Ale teď si tím nejsem moc jistý,“ bavil se na účet kolegy Roman Zach. Tím, že Saša Rašilov usnul, se připravil o zábavu na sále. „Natáčení takhle vážných scén se vždycky snažíme odlehčit, mezi klapkami jsme si dělali legraci. Pak se ale umíme zase zkoncentrovat,“ vzpomíná na natáčení Roman Zach.

Jestli Saša Rašilov operaci pod vedením kolegů Zacha a Rychlého přežije, uvidí diváci seriálu Sestřičky Modrý kód už v pondělí ve 20.15 na Primě!