Oblíbený kuchař z MasterChefa Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon
Zdroj: archiv

Oblíbený kuchař z MasterChefa Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon

Vytvořeno dne 03.09.2020

 

Hvězdného věhlasu na poli gastronomie známý šéfkuchař Přemysl Forejt již dosáhl. Teď ale začal „fušovat“ do zcela jiného uměleckého oboru, a to do zpěvu. Píseň Stella původně vznikla jako vtípek a zároveň překvapení pro Přemka. Tomu se ale nápad na píseň pro jeho dceru zalíbil natolik, že ji pod taktovkou kapely Nebe dotáhl se vším všudy, a právě teď do světa vypouští svůj první videoklip.

Hudebník a zpěvák kapely Nebe Petr Harazin si před časem do své talkshow, kterou pořádal v Jazz Clubu Havířov, pozval Přemka a jako malou srandičku napsal píseň pro jeho dceru Stellu. Píseň se mu ale natolik líbila, že jí chtěl dotáhnout dokonce se vším všudy. „Přemek začal jezdit k nám do zkušebny zkoušet až jsme vše dotáhli podle našich společných představ, píseň jsme nahráli. Vše vzniklo zcela nenuceně a upřímně,“ uvedl Petr Harazin, který v loňském roce absolvoval protialkoholní léčbu a před pár dny se stal čerstvým ženáčem. 

Přemek přirovnává svoji dceru k palačince.

V textu songu se Přemek vyznává ze svých citů ke své dceři Stelle a nevyhýbá se ani svému dennímu chlebu a přirovnává ji k palačince. „Stella miluje stejně jako já v dětství vše sladké. Takže když je se mnou často si dáváme krupicovou kaši, zmrzlinu, cukroví a dorty,“ smál se Přemek. „S klukama z kapely Nebe jsme se dali dohromady na talkshow v Jazz Clubu. Hodně jsem si lidsky sedli a stali se z nás velcí přátelé, teď jsem dokonce byl Petrovi na svatbě, kde jsme píseň poprvé veřejně prezentovali. Vše bylo přesně podle mých i Stelliných představ. Natáčení jsme si všichni perfektně užili a kdo ví, třeba to nebyla naše poslední hudební zkušenost. Doufám, že se nám společně podaří s písní dál vystupovat i veřejně, ale vzhledem k mým časovým možnostem to necháváme otevřené a nic konkrétního neplánujeme,“ dodává Přemek.