Václava Vydru kontrolují jeho psí miláčkové i na jevišti. Roli ale nedostanou
Zdroj: herminapress

Václava Vydru kontrolují jeho psí miláčkové i na jevišti. Roli ale nedostanou

Vytvořeno dne 25.01.2023

Herec Václav Vydra bez svých dvou psů nedá ani ránu. Dva věrní kamarádi také doprovodili „páníčka“ do Divadla Hybernia na zkoušku chystaného muzikálu Zpívání v dešti. Při zkoušce se sice potulují po jevišti, ale při představení prý sedí vzorně v šatně. I když se to občas zvrtne!

Václav Vydra přiznal, že černý Buddy neudržel v šatně nervy na uzdě a vyšel si za páníčkem na jeviště. „On je hrozně nešťastný, když musí zůstat v šatně. Jednou jsme hráli s Pepou Cardou v Berouně představení Blbec k večeři, máme tam spolu takový dlouhý dialog a najednou se ze šály objeví černá hlava Buddyho. Utekl holkám ze šatny a přišel na jeviště. No a co teď? Tak nic. On si tam k nám lehl a my hráli dál. Lidi řvali, hodně se jim to líbilo,“ vyprávěl oblíbený herec.

„Kdyby moji psi dostali roli ve Zpívání v dešti, tak je nikdo nepřehraje. I když, lidi by si na ně za chvilku zvykli. Oni už víc nepředvedou, než co jsme je naučil a diváky by přestali zajímat. Hodili by se psi k mé roli producenta?“ přemýšlel nahlas Václav Vydra.

Režisér muzikálu Oldřich Kříž se se smíchem přidal: „Já se tomu nebráním, ale nebudou vstupovat do stepařských čísel, to je podmínka. Někdo se mě tuhle ptal, proč zvířata na jeviště nepatří. Ale ta představa, že na jedné straně jeviště se řeší nějaký důležitý dialog a na druhé straně bude pětiletý kluk krmit jezevčíka... Tak kdo asi bude hlavní hrdina jeviště?“

Premiéra muzikálu Zpívání v dešti se v Divadle Hybernia uskuteční 12. února a diváci se mohou těšit na Jana Kříže, Marii Křížovou, Václava Vydru, Jana Révaie, Kateřinu Bohatovou, Roberta Urbana, Ditu Hořínkovou, Martina Poštu a další výborné herce, zpěváky a tanečníky.