Vanda z Ulice Kristýna Hrušínská: Táta mi „nakázal“, kdy mám rodit a vyšlo to!
Zdroj: herminapress

Vanda z Ulice Kristýna Hrušínská: Táta mi „nakázal“, kdy mám rodit a vyšlo to!

Vytvořeno dne 09.06.2022

 

Je pokračovatelkou hereckého klanu Hrušínských, její rodiče Jan Hrušínský a Miluše Šplechtová jsou výborní herci, a tak nebylo pochyb, že sedmatřicetiletá Kristýna půjde v jejich šlépějích. Dokonce si našla i manžela z filmové branže, režiséra Matěje Balcara (31).

Když se ti dva seznámili, netušili, že jim principál Divadla Na Jezerce dá nejen své požehnání, ale dokonce jim určí, kdy se jim narodí dosud jediný syn. „Po oznámení naším, že se budeme s Matějem brát, se hned po gratulacích táta pragmaticky zamyslel a připomněl: Ale rodit se musí v srpnu! To kvůli divadlu, aby se nemuselo přerušovat. Reagovala jsem: Je říjen, třeba by to na léto mohlo vyjít? Bylo to řečeno ve vtipu, jenže ono to vyšlo,“ prozradila Kristýna Hrušínská v rozhovoru pro MF Dnes. Její manžel jen doplnil, že dva týdny na to už přišla s potvrzením, že je těhotná.

Dnes mají pětiletého Vojtu, který podle svých rodičů už v sobě nachází herecké geny. Dokonce už si zahrál ve filmu Pánský klub, kde jeho maminka Kristýna hraje hlavní roli a táta film režíroval.

Herectví je zkrátka provází všemi směry, díky němu se manželský pár také seznámil. Balcar sháněl herečku do školního cvičení a po roce přátelství pak Kristýna navrhla zajít na tenis. „Tenkrát mě napadlo, že by to bylo rande? Pak nadnesla, že bychom si mohli vyjet na kole. To už mi bylo vše jasné,“ prozradil Matěj s tím, že od toho cyklovýletu počítají výročí jejich vztahu.

Osobní seznámení s budoucím tchánem bylo poněkud kostrbatější. I když se ti dva už znali z branže a spolupracovali, plížil se Balcar po domě Hrušínských jako malý kluk. Vrzající schody ho ale prozradili a on se setkal s Janem Hrušínským tváří v tvář. „Ve dveřích stál Honza, v županu, v papučích, koukal na mě. Vyměnili jsme si Dobrý den a já se prosmýkl ven,“ přiznal režisér.

Za svého zetě byl Hrušínský nakonec rád. Dokonce mu děkoval, že mu změnil dceru k lepšímu. „Táta jednou nadneseně děkoval Matějovi, že ze mě udělal ženu. Mívala jsem totiž období vytahaného oblečení, tureckých kalhot, čepic. Pohodlí až příliš vítězilo nad elegancí,“ svěřila se Hrušínská. Ta ostatně nedávno nafotila velmi sexy fotografii pro pánský časopis, na které je velmi spoře oděná. Snímek je ale decentní a dává prostor pro mužskou fantazii. Hrušínskou kromě jiného diváci nyní vídají v roli Vandy v oblíbeném seriálu Novy Ulice.

 

 

 

Default User Image
Anna Kournikova, 23.06.2022 16:38
Další protekční dítko a ještě k tomu je i dost nesympatická. V dnešní době může hrát vážně kde kdo.