Ben Cristovao přijal výzvu! Vyzkouší si práci v rádiu. Jak obstojí?
Zdroj: Se svolením Evropa 2

Ben Cristovao přijal výzvu! Vyzkouší si práci v rádiu. Jak obstojí?

Vytvořeno dne 08.06.2022

Po Matěji Ruppertovi se hudebnímu rádiu Evropa 2 podařilo získat další hvězdu do svého týmu. Nápad, že se Ben Cristovao stane moderátorem Evropy 2, vznikl naprosto nečekaně během jeho návštěvy v Odpolední show Evropy 2 u Zorky Hejdové a Tomáše Zástěry.

Známý zpěvák a velký sportovec Ben Cristovao byl hostem ve studiu Evropy 2. Během rozhovoru si velmi notoval se Zorkou Hejdovou a Tomášem Zástěrou, celkově ho prostředí a atmosféra hudebního rádia nadchly. A tak se s moderátory rovnou během návštěvy domluvil, že se stane součástí jejich skvělé party a že si jejich práci vyzkouší sám na vlastní kůži. „Teď, když se mi to uleželo v hlavě, nebyl to úplně nejlepší nápad, ale rozhodně to je výzva,“ prozradil se smíchem Ben Cristovao po vysílání. Rychlost, s jakou si plácli, ho přeci jenom evidentně zaskočila. Po chvilce ještě doplnil: „Určíte musím dát do kupy kolegy z hudební branže, koncept už mám trochu v hlavě a tuším, že by to nemusel být průšvih. Rozhodně lidi budou moci volat do studia a rozhodně bude sranda, to slibuju.“

Poprvé v roli moderátora usedne za mikrofon již tento čtvrtek 9. června mezi 20. a 21. hodinou. Zopakuje si to pak ještě minimálně dva následující čtvrtky (16. a 23. června). Nový pořad po krátkém brainstormingu dostal název „¾ s Benem aneb na (tvoje) přání“. Na závěr návštěvy ještě vtipkoval: „A nějakého logopeda byste pro mě měli?“ Je vidět, že se bere s nadhledem a umí si udělat sám ze sebe legraci.

Od června moderátorský tým Evropy 2 rozšířil i Matěj Ruppert, spolu s Pavlem Cejnarem uvádí Summer Party Evropy 2. Do studia si jako hosty zvou kolegy – moderátory, aby je posluchačům představili v novém světle, jak je z vysílání ještě neznají. Novinku naladí až do konce srpna na Evropě 2 každý pátek od 20 do 23 hodin. Tento pátek 10. června za nimi dorazí Jakub Kohák, kterého posluchači znají z Ranní show Evropy 2, kde má svoji pravidelnou rubriku Svět podle Koháka.