Hanka Mašlíková má doma trenéra MMA, přesto pokukovala po jiných chlapech
Zdroj: herminapress

Hanka Mašlíková má doma trenéra MMA, přesto pokukovala po jiných chlapech

Vytvořeno dne 08.06.2022

Opět po roce představil ředitel soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku finalistů, kteří budou bojovat o titul nejsympatičtějšího muže České republiky. Ve 23. ročníku soutěže mužské krásy se tak vedle sebe postaví studenti, podnikatelé, učitel, řemeslníci, programátor či fitness trenéři, prostě mladí muži, pro které je účast v soutěži velkou zkušeností.

Na správném místě se ocitla modelka a moderátorka Hanka Mašlíková - krásná žena mezi krásnými chlapy, navíc se zájmem o fitness a kulturistiku. Hana prošla tvrdou půlroční přípravou, na jejímž konci byla zlatá a bronzová účast v soutěži bikini fitness. Jakou přípravu na soutěž by doporučila mladým mužům?

„Kluci radit nepotřebují, fitnessu se věnují, o svalech a správné výživě vědí hodně. Pokud to mají dobře nastavené v hlavě, soutěž Muž roku si užijí a budu mít zážitek na celý život. Mně osobně se líbí finalista s africkými kořeny, má charizma, je usměvavý, milý. Všeobecně se mi líbí mulati nebo muži tmavší pleti, vtipné je, že jsem nikdy žádného takového neměla. Manžel může být ale v klidu. Je mi 40, kluci jsou o hodně mladší a já na tyhle zajíčky moc nejsem,“ uvedla Hanka Mašlíková, která na finále do Náchoda nepojede. Může za to manžel Andre Reinders, přední trenér MMA. „Mému manželovi se plní trenérský sen, jeho dva bojovníci se dostali do soutěže, která je jakousi předvstupenkou do UFC. Budeme tři týdny v Las Vegas. Tak je pochopitelné a určitě i omluvitelné, že na finále nebudu.“

Na tiskové konferenci v ateliéru modelingové agentury MKMM měl každý finalista svého patrona z řad známých osobností, jako byli herečky Eva Hrušková, Michaela Dolinová, Denisa Pfauserová, Kateřina Kornová, Bára Mottlová, Monika Trávníčková, moderátorky Zuzana Bubílková, Lenka Špillarová, zpěvák Peter Pecha, moderátor Petr Vojnar, Muž roku 2017 Matyáš Hložek, Muž roku 2019 Vojta Urban a finalisté minulých ročníků Dominik Chabr a Lukáš Veitl.

Finále soutěže Muž roku 2022 se koná 26. srpna 2022 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.