Víte, co je to Čermákův macek? Oblíbený herec to vysvětlil
Zdroj: herminapress

Víte, co je to Čermákův macek? Oblíbený herec to vysvětlil

Vytvořeno dne 14.09.2022

Herec Hynek Čermák popsal, jak to chodí u něj doma a v jakých banálních činnostech je závislý na své ženě a prozradil také, čím si přes léto, kdy nemá moc herecké práce, přivydělává.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Mám na zámku Kratochvíle stánek s klobásami a prodávám je. Herci v létě nemají moc práce, tak já dělám klobásy, točím pivo, uklízím. Co se tam namane. Je potřeba se na tom zámku o lidi postarat,“ překvapil herec v rozhovoru s moderátorem Honzou Dědkem s tím, že ve stánku prodává i svoji specialitu. „Na Kratochvíli se letos prodával i Čermákův macek, to je klobása. Jmenuje se tak proto, že moje žena se Čermáková Macková. Ale ten se prodal málokdy, protože stál 66 korun. K těm cenám, které na Kratochvíli máme, to byla luxusní záležitost. Třeba párek v rohlíku je tam za patnáct,“ odrecitoval ceník svého kiosku Hynek Čermák.

Prozradil také, jak se stará o svoji ženu, herečku Veroniku Čermák Mackovou. „Peču chleba, každé ráno je hotovej. K tomu dělám snídani. Žena většinou dopoledne tančí a teprve potom jí. A k obědu normálně dělám nějakou vegetariánskou záležitost, protože žena nejí maso. Většinou zpracovávám cizrnu se salátem, občas upečeme rajče. A k večeři se spíš jdeme projít, to je zdravý,“ zmapoval jejich běžný den. Vypadá to, že jeho žena se s Hynkem má jako v bavlnce, pravdou ale také je, že ani on bez ní by se v některých běžných činnostech neobešel.

„Na televizi se dívám jen, když je doma moje žena, protože já ji neumím pustit. Máme doma velkou krásnou televizi, ale když žena není doma, než bych z těch sedmi ovladačů zjistil, který patří k té televizi, radši koukám z okna nebo na tu vypnutou televizi, protože proti ní mam židli. Sedím u stolu, protože nemám rád křesla. I když teď už křeslo mám, protože mi žena řekla, že mě bolí záda z toho, jak celé dny sedím na tvrdé židli,“ vysvětlil Čermák v 7 pádech Honzy Dědka.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 14.09.2022 09:34
Já myslel že se tak říká jeho ptákovi které mu kouří ta jeho sexy kočička z ulice