Výměna manželek: Největší překvapení pro náhradní manželku - jídlo z popelnice!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Největší překvapení pro náhradní manželku - jídlo z popelnice!

Vytvořeno dne 18.01.2022

V novém díle Výměny manželek uvidíme, jak si pořádkumilovná Andrea poradí ve volnomyšlenkářské rodině, která žije podle svých slov tak trochu punkově a jestli se dokáže pohodová Viktorka přizpůsobit životu v naklizeném domečku, kde má vše svá pravidla.

Video soubor

Zdroj: TV NOVA

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Mnichovicích, a to Viktorií (28), Matyášem (26), Kolomanem (9 měsíců) a Kasiánem (3). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Viktorka. Matyáš to odsouhlasil s tím, že bude legrace a peníze se samozřejmě budou také hodit. Oba dva jsou volnomyšlenkáři a milují přírodu a vše, co je s ní spojené. Matyášovi se tak trochu nelíbí, jak Viktorka vychovává děti, je podle něj až hodně benevolentní.

Na druhé straně se poznáme s Andreou (26), Tomášem (30) a Oliverem (3), kteří žijí v Nižní Lhotě. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní říkají, že se jejich vztah hodně zlepšil a jsou spokojení.

To, že je rodina z Mnichovic velmi, ale velmi volnomyšlenkářská pozná Andrea, hned při svém příjezdu. Bude naprosto šokovaná z obydlí, ve kterém bude trávit deset dní, jde totiž o chatku s velmi skromným zařízením a chaosem. Po několika dnech ji vyrazí dech situace vzniklá po nákupu v místním krámě. Matyáš totiž vyrazí do popelnic za obchodním domem a nabere řadu potravin, které v nich najde. Podívejte se na reakci Andrey.