Výtvarnice Alexandra Hejlová po padesátce jen kvete. Mohou za to čarovné lázně!
Zdroj: Se svolením Jana Tesaříková

Výtvarnice Alexandra Hejlová po padesátce jen kvete. Mohou za to čarovné lázně!

Vytvořeno dne 04.07.2023

Prý že věk ani vrásky nezastavíš. Opak je pravdou! Své o tom ví známá výtvarnice Alexandra Hejlová (52), které se to díky spolupráci s proslulými lázněmi v centru Prahy velmi úspěšně daří. Díky omlazujícím i zeštíhlujícím procedurám totiž nikdy nevypadala líp! 

Stíhá toto opravdu spoustu. Nejen, že je světově uznávanou výtvarnicí, jejíž obraz zdobí stěnu i například hollywoodskému herci Michaelu Douglasovi, ještě k tomu stíhá navrhovat šperky, oblečení a vede dětské kurzy. A aby toho nebylo málo – doma ještě zvládá být milující partnerkou i matkou. Jak je možné, že i při tomhle tempu může být stále tak krásná svěží?

Recept je jednoduchý. Pomáhají ji k tomu procedury ze zázračných Lázní Fénix. „Ne nadarmo se říká, že Fénix vstal z popela, přesně tak se totiž, když odsud odcházím, cítím,“ svěřila se Hejlová, která nejen že v lázních nechává ráda hýčkat ale také je už nějakou dobu jejich hrdou ambasadorkou.

Na konci minulého roku dosáhla, jak sama Hejlová říká, svého profesního zenitu. Uspořádala totiž výstavu v unikátních prostorách muzea Salvador Dalí Enigma kousek od Václavského náměstí. Dokonce se pustila i do výroby šperků z Kolekce Dalí, které byli během výstavy v muzeu k prodeji.  Od konce minulého roku je rovněž spolu moderátorkou pořadu Skoro dámský a Skoro pánský klub po boku ředitele TV V1 Oldřicha Tamáše.