Co vznikne, když se propojí nadšení výtvarnice Alexandry Hejlové a ředitele TV V1 Oldy Tamáše?
Zdroj: Se svolením Jana Tesaříková

Co vznikne, když se propojí nadšení výtvarnice Alexandry Hejlové a ředitele TV V1 Oldy Tamáše?

Vytvořeno dne 12.12.2022

Obraz z její talentované ruky visí dokonce i na zdi hollywoodské hvězdy jako je Michael Douglas.  Teď ale na okamžik odložila plátno i štětec a začala natáčet. Vrhla se na »Skoro dámský klub« ruku v ruce s charismatickým mužem z Hradce Králové. Olda Tamáš začal tuhle talk show natáčet pro nás všechny v nelehké době pandemie. Nyní se, ale spojil se známou výtvarnicí a je se opravdu na co těšit. 

Jak sám ředitel TV V1 Oldřich Tamáš říká, už od školy se mu prý komunikovalo lépe s dívkami než s muži. A tak se jednoho dne zrodila krásná myšlenka. „Formát jsem otestoval na kolegyních moderátorkách a hned splnil očekávání, a tak následovaly epizody: Ženy v uniformách, Tak jsem těhotná, no a co, Hasičky, Markeťačky, Pomocnice a Ženy činu. A osud tomu chtěl, abych potkal Sandru Hejlovou, která si zrovna zařizovala nový ateliér. Někdy se naše činy rodí jaksi samy,“ svěřil se s velkou mírou nadšení Olda. 

A tak se na to vrhnul. Jak se nám svěřil, Sandra má totiž obrovské množství známých, kamarádek a najednou to klaplo, bylo to prý jako když se potkají dva správně nastavené magnety. Proto neváhal a vtáhl do svých »piklí« i známou výtvarnici. „Otestovali jsme nové natáčecí místo a nahráli hned šest nových dílu lehce ovoněných Vánoci. Sandra je neuvěřitelný smíšek a hlavně nadšenec. Nejen, že mě neodrazovala, ale naopak mě popoháněla jak koně v cílové rovince. Důležité pro mě je, že nemá s ničím problém, má na tváři stále úsměv. A co víc přichází s nápady, které já se bojím vyslovit. Takže momentálně skvělý parťák. Uvidím, jak dlouho to se mnou vydrží, než mě prokoukne,“ dodává spiklenecky Olda.

A jak na novou spolupráci nahlíží sama Alexandra Hejlová? „S Oldou vznikla opravdu krásná spolupráce. Mám z toho opravdu velkou radost a vážím si toho. Spolupráce s ním je naprosto pohodová, klidná,“ svěřila se výtvarnice a dodala: „Olda je totiž člověk nesmírně skromný, pokorný, přitom neuvěřitelně schopný, nápaditý, má smysl pro detail, improvizaci a k tomu všemu má i velký smysl pro humor.“