Za krásou Jitky Zelenkové nehledejte žádnou vědu. Stačí jí jeden krém
Zdroj: Facebook.com

Za krásou Jitky Zelenkové nehledejte žádnou vědu. Stačí jí jeden krém

Vytvořeno dne 12.05.2020

Věk se u dam obvykle neprozrazuje, v případě zpěvačky Jitky Zelenkové tak ale lze učinit bez obav, protože letošní sedmdesátku by jí hádal málokdo.

„Nebojte, já nejsem strašidlo, já jsem Vaše Jitka!"

„Nebojte, já nejsem strašidlo, já jsem Vaše Jitka (natřená jako každé ráno indulonou),“ poslala zpěvačka na sociální síť fotografii, jak se připravuje na rozhovor v pořadu Na klidné vlně na regionálních stanicích Českého rozhlasu a se smíchem dodala: „Jaké štěstí, že je to rozhlas a nikdo mě neuvidí.“

Věk se u dam obvykle neprozrazuje, v případě zpěvačky Jitky Zelenkové tak ale lze učinit bez obav, protože letošní sedmdesátku by jí hádal málokdo.

O své skvělé formě, životní energii i stálé chuti do zpívání přesvědčí všechny fanoušky také novým albem Best OfJitka Zelenková a vánočně narozeninovým koncertem v pražské Lucerně, který chystá agentura SáglProduction na 30. listopadu 2020.

"Vždycky když jsem připravovala duet, řídila jsem se jedinou věcí, aby k sobě hlasy dobře ladily."

Všechny velké hity jejího života včetně duetů s Karlem Gottem, Karlem Černochem, Karlem Zichem a Davidem Krausem jsou zařazeny na tomto výjimečném sampleru. „Vždycky když jsem připravovala duet, řídila jsem se jedinou věcí, aby k sobě hlasy dobře ladily. Ke třem skvělým Karlům (Gottovi, Černochovi, Zichovi) přibyl David Kraus, kterého jsem si vybrala před několika lety, když jsem ho slyšela zpívat známý standard Mona Lisa od Nat King Colea. Skvělá příležitost se nám naskytla, když jsem natáčela album Intimity. David byl jasná volba pro krásný duet Pouhý známý,“ dodává Jitka Zelenková ke čtyřem duetům, vybraným na narozeninové album. 

Teaser k novému CD Jitky Zelenkové

Sametový hlas Jitky Zelenkové je od začátku 70. let všeobecně známý především díky řadě kvalitních nahrávek vzniklých z dlouholeté spolupráce s Orchestrem Ladislava Štaidla, Big Bandem Felixe Slováčka a s dalšími předními orchestry a muzikanty.

Album Best Of Jitka Zelenková vychází v pátek 29. května 2020 na CD i v digitálních formátech.