Zamilovaný Sámer Issa! Než jde s mladou přítelkyní do peřin, musí vždycky udělat jednu věc
Zdroj: herminapress

Zamilovaný Sámer Issa! Než jde s mladou přítelkyní do peřin, musí vždycky udělat jednu věc

Vytvořeno dne 28.07.2021

Zpěvák Sámer Issa (35) zvládl za poslední rok spoustu věcí. Koupil si chatu, navázal spolupráci s novými rappery, natočil klip a hlavně se pořádně zamiloval. Jeho nová láska je jednadvacetiletá Julie a zpěvák ji zná od jejích sedmi let.  

„Je to jedna z nejlepších holek, co jsem poznal. Opravdová ženská, uvaří, uklidí, pořídila mi plánovací tabulku. A hlavně má ráda zvířata se vším všudy, i s těmi chlupy na podlaze. Což holky, které u mne občas přebývaly, nesnesly. Akorát vždycky musím na noc zalepit izolepou terárko s pavoukem, to by Julinka neusnula. Prostě mně rovná život a já se nechám. Zase do jejího života vnáším trochu toho svého chaosu a ono se to vyrovná, doplňujeme se,“ usmíval se Sámer Issa na prezentačním večírku estetické kliniky Altos, kde zpíval se svou kamarádkou a pěveckou kolegyní Martinou Balogovou.

Však také Sámer Issa využil služeb estetické kliniky, aby vedle své mladičké lásky nevypadal staře. „Původně mi preventivně vyndávali mateřská znaménka. A Julinka si nechala malinko zvětšit rty, víc nepotřebuje, je krásná od přírody. Mne ale přemluvili a nechal jsem si poopravit vrásky kolem očí a kruhy pod očima. Asi abych Julii nedělal ostudu,“ rozesmál se energií nabitý zpěvák, který s novou láskou šel hodně do sebe. Zhubl, přestal pít alkohol a může se pochlubit ukázkovým „pekáčem buchet“. A to všechno kvůli své nové lásce. Jak dlouho mu vydrží? „To nevím, Julinka je hodně mladá. Ale i kdyby, stojí mi to zato.“