Známé tváře, atraktivní prostředí a napínavé příběhy. 1. MISE má první klapku za sebou
Zdroj: TV Prima

Známé tváře, atraktivní prostředí a napínavé příběhy. 1. MISE má první klapku za sebou

Vytvořeno dne 21.07.2021

Padla první klapka nového seriálu, který mezi českými televizními seriály takřka dvacet let chyběl. Seriál 1. MISE sází na atraktivitu vojenského prostředí, známá jména, krásná mladá těla a dohled armádních profesionálů.  

„Obsadit do televizního seriálu rovnou dvanáct neokoukaných tváří je určitý risk, v případě 1. MISE je ale o to menší, že se nám podařilo najít nejenom krásné, ale především talentované mladé herce. Jejich skupinu povede Pavel Řezníček, našimi divačkami milovaný Marek Němec a Jan Dolanský, jehož partnerku si zahraje Kristýna Leichtová, kterou jsme pro tuto roli oslovili záměrně, protože už z Ohnivého kuřete víme, jak skvěle mezi nimi funguje chemie,“ sdělil kreativní producent Ivan Vodochodský při slavnostním přípitku v televizních ateliérech, v nichž vyrostla vojenská nemocnice i základna pro výcvik mladých vojenských lékařů. Teplo ateliérů často střídá náročné exteriérové natáčení, přičemž úplně první herci seriálu 1. MISE zažili na vojenském cvičišti v Milovicích.

Seriál televize Prima 1. MISE totiž sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Dvanáct osobností, dvanáct příběhů, ale společný cíl: být jedním ze čtyř nejúspěšnějších, zasloužit se o místo v elitní jednotce a stát se součástí odvážné mise, na jejímž konci bude nespočet zachráněných lidských životů

Kromě známých herců Pavla Řezníčka, Marka Němce, Jana Dolanského a Kristýny Leichtové dostali v seriálu příležitost Radúz Mácha, Libor Matouš, Radek Melša, Petr Kolman, Ondřej Kubina, Jiří Böhm, Sára Rychlíková, Annette Nesvadbová, Beata Hrnčiříková, Lucie Ducháčková, Zuzana Novotná, Kateřina Zapletalová a další.