Zpěvačka Míša Nosková prozradila svoji slabinu. S čím má obrovský problém?
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Míša Nosková prozradila svoji slabinu. S čím má obrovský problém?

Vytvořeno dne 15.05.2020

Velkou jedničku s hvězdičkou napsala zpěvačka Michaela Nosková do sešitu matematiky své devítileté dceři Elišce. Jak Míša přiznala, domácí výuku látky třetí třídy ještě zvládá. Horší by bylo, kdyby měla Elišku učit fyziku a chemii.

„Naštěstí matematika a čeština třetí třídy jsou v pohodě. Zeptejte se mne, až bude Eliška v šesté nebo sedmé třídě a přijde na řadu fyzika a chemie. S tím problém mám a velký! To mi nepomůže ani všemocný google,“ smála se Míša ve vysočanském fitness centru I´m Fit, které pomáhá příteli Jindřichovi po koronavirové karanténě opět naplno rozjet.

"Jsem alergik a astmatik a teď na jaře trénovat v přírodě je pro mne hrob." 

Nejenže se stará o dodržování všech hygienických opatření, ale po otevření fitness centra byla také prvním cvičícím návštěvníkem. „Opravdu jsem byla první, kdo po nucené přestávce opět vlezl na cvičící stroje. S rouškou bylo cvičení hrozné, ta byla po dvaceti minutách úplně na vyhození. Proto jsem ráda, už můžeme být bez ní. Jsem alergik a astmatik a teď na jaře trénovat v přírodě je pro mne hrob. Modlila jsem se, ať už mohu do tělocvičny.“

Po divadle se Míše stýská, ale na druhou stranu je ráda, že se může věnovat Elišce, rodině a dělat věci, na které nemá normálně čas. Například na konec května spoluorganizuje velký koncert, kde vystoupí třeba Kateřina Brožová, Leona Machálková, Marian Vojtko, Míša Gemtorová a další zpěváci z původních obsazení muzikálů Miss Saigon, Bídníci, Fantom opery a další.

„Bude to hezký koncert na podporu organizace Debra, která pomáhá usnadnit život lidem s nemocí motýlích křídel. Koncert budeme nahrávat a poběží na internetu,“ uvedla Míša a doufá, že na podzim budou už koncertovat živě, před plným divadlem.