Patricie Pagáčová vlasy nikdy neřešila! Kdy přišel ten zlom?
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Patricie Pagáčová vlasy nikdy neřešila! Kdy přišel ten zlom?

Vytvořeno dne 14.05.2020

Herečka Patricie Pagáčová společně se svým dvorním kadeřníkem Honzou Kořínkem nafotila kolekci účesů s názvem PP. Mohlo by se zdát, že jde o její iniciály, ale není tomu tak.

„Název kolekce je Positive power mi přišlo jako hezké spojení s mými iniciály a potěšilo mě to,“ přiznává Patricie. 

Patricie má za sebou řadu velkých focení, ale tohle bylo jiné...

Musím říct, že fotit vlasy je pro mě něco nového, podstatně více se ladí detaily a hodně se účes kontroluje, tak aby na fotce vypadal skvěle. Měla jsem taky radost z toho, že všechny účesy Honza Kořínek vytvořil z mých vlasů a nepoužili jsme žádné příčesy,“ vzpomíná na focení oblíbená herečka.

Během jejích pracovních aktivit jsou její vlasy hodně namáhané a tak se jim začala v poslední době více věnovat. „Až do podzimu jsem vlasy zase tolik neřešila, ale dostala jsem se do fáze, kdy to prostě bylo potřeba. Během spolupráce s Honzou jsem totiž zjistila, jak je péče o vlasy důležitá. Snažím se poctivě používat všechny produkty, které mi Honza doporučil, a opravdu v kvalitě vlasů vidím velký rozdíl. Několik let v kuse mi vlasy někdo natáčí, žehlí, fouká a na podzim se to na nich prostě podepsalo. Takže moje cesta je teď hlavně to, aby vlasy byly zdravé,“ prozrazuje Patricie Pagáčová. Ta se v současné době objevuje na televizní obrazovce v seriálu Modrý kód, také jako porotkyně v Superstar a k tomu všemu zvládá ještě několik divadelních představení.

„Začátek roku pro mě byl opravdu hektický – například tohle focení jsme plánovali od ledna a termín se nám podařil až na začátek března. Ale jsem spokojená,“ uzavírá herečka.