Neodmoderoval ani vteřinu! Větrovský na CNN Prima News končí

Neodmoderoval ani vteřinu! Větrovský na CNN Prima News končí

Vytvořeno dne 13.05.2020
Autor Redakce

Producent Petr Větrovský měl stát jako moderátor po boku Laďky Něrgešové a Evy Perkausové v novém pořadu Showtime, který začala stanice CNN Prima News nedávno vysílat. Jenže než na něj došla řada, v pořadu končí.

"Na CNN Prima News mě nečekejte."

"Poctivě jsem trénoval a myslím, že se to povedlo. Od začátku, kdy jsem nabídku obdržel jsem však narovinu avizoval, že pro mě bude moje role promotéra či producenta vždy prioritou. Nejdříve to nebyl problém, ale na poslední chvíli přišla žádost s ohledem na kodex CNN, abych opustil svou roli opustil či výrazně omezil." Popsal Větrovský na sociálních sítích.

Spojení CNN a Primy nese s sebou také přísné podmínky pro moderátory, které Petr Větrovský odmítl akceptovat. V posledních letech se totiž jako promotér podílí na mnoha koncertech a společenských akcí. Setkání s legendárním boxerem Tysonem Furym nebo ještě stále aktuální dokument o zápasníkovi MMA Attilovi Veghovi. I za těmito kousky Větrovský stojí. A rozhodně nehodlá přestat. Koronavirus mu překazil plánovaný koncert Bonnie Tyler a stále má nachystanou show Noc s legendou Jaromírem Jágrem. Tyto aktivity mu televize jako moderátorovi jedné z relací CNN Prima News nehodlá plně akceptovat.

"Naše projekty, na kterých se podílím pro mě budou skutečně vždy prioritou, proto pro mě žádost o omezení byla neakceptovatelná."

I tak následně Větrovský poděkoval týmu CNN Prima News a sdělil, že ho celá situace mrzí, a že v principu postoji televize rozumí. Jen si postěžoval, že toto celé mělo být jasně dáno již na začátku.