Neodmoderoval ani vteřinu! Větrovský na CNN Prima News končí
Zdroj: herminapress

Neodmoderoval ani vteřinu! Větrovský na CNN Prima News končí

Vytvořeno dne 13.05.2020

 

Producent Petr Větrovský měl stát jako moderátor po boku Laďky Něrgešové a Evy Perkausové v novém pořadu Showtime, který začala stanice CNN Prima News nedávno vysílat. Jenže než na něj došla řada, v pořadu končí.

"Na CNN Prima News mě nečekejte."

"Poctivě jsem trénoval a myslím, že se to povedlo. Od začátku, kdy jsem nabídku obdržel jsem však narovinu avizoval, že pro mě bude moje role promotéra či producenta vždy prioritou. Nejdříve to nebyl problém, ale na poslední chvíli přišla žádost s ohledem na kodex CNN, abych opustil svou roli opustil či výrazně omezil." Popsal Větrovský na sociálních sítích.

Spojení CNN a Primy nese s sebou také přísné podmínky pro moderátory, které Petr Větrovský odmítl akceptovat. V posledních letech se totiž jako promotér podílí na mnoha koncertech a společenských akcí. Setkání s legendárním boxerem Tysonem Furym nebo ještě stále aktuální dokument o zápasníkovi MMA Attilovi Veghovi. I za těmito kousky Větrovský stojí. A rozhodně nehodlá přestat. Koronavirus mu překazil plánovaný koncert Bonnie Tyler a stále má nachystanou show Noc s legendou Jaromírem Jágrem. Tyto aktivity mu televize jako moderátorovi jedné z relací CNN Prima News nehodlá plně akceptovat.

"Naše projekty, na kterých se podílím pro mě budou skutečně vždy prioritou, proto pro mě žádost o omezení byla neakceptovatelná."

I tak následně Větrovský poděkoval týmu CNN Prima News a sdělil, že ho celá situace mrzí, a že v principu postoji televize rozumí. Jen si postěžoval, že toto celé mělo být jasně dáno již na začátku.