Zpěvák Honza Kopečný prozradil: Co si špitají chlapi na kosmetice?
Zdroj: herminapress

Zpěvák Honza Kopečný prozradil: Co si špitají chlapi na kosmetice?

Vytvořeno dne 10.09.2021

Zpěvák Jan Kopečný moc dobře ví, že vypadat dobře na jevišti a udržet si fanynky není jen tak. Musí vypadat dobře, ne-li fantasticky. Proto péči o vlasy a vousy svěřil profesionálnímu barbershopu a o pleť a tělo se mu stará osvědčený kosmetik Pity.

„Pity mě hlídá, vždycky když mě vidí, zděsí se a už hledá termín na ošetření pleti. Já o sebe moc nepečuji, spíš se na jevišti nebo při koncertě s Botoxem jen tak opotím, dám si sprchu, vezmu čisté tričko a jedu dál. Třeba i maskérnu jsem si ze začátku užíval, ale postupem doby se snažím vyjít s tím, co mi dala příroda. Ale u Pityho je to příjemné, protože je to napůl i masáž, není shon, prostě relax,“ uvedl zpěvák, který nad otázkou, co probírají chlapi u kosmetika, moc dlouho nepřemýšlel. „Bavíme se o všem možném. Probereme ženské, co je nového, fakt, kde co. Ale to je v pořádku, to patří k té relaxaci.“

Honzu Kopečného jsme u Pityho zastihli v čase, kdy se chystá na koncert v Divadle Broadway. Uskuteční se 12. září a nese název „Mrholí!“.  Honza si na jevišti zazpívá s Petrem Ryšavým a Josefem Vágnerem.

„Napadlo nás, že některé písničky bychom mohli oživit mladou gardou zpěváků. Udělali jsme to hodně netradičně a myslím, že diváci by si měli připravit velkou porci nadhledu. Chceme, aby se lidi bavili, tak jen prozradím, že zpíváme i party, které nepřísluší nám, mužům. Půjčili jsme si je od našich kolegyň. Koncert bude s živou kapelou a lidi se určitě budou bavit,“ láká zpěvák diváky na koncert. Naláká i tu starou gardu?  „Stará garda se nebouřila. Protože i oni tenkrát písničky převzali po svých předchůdcích. Nyní se propracovali do charakterních rolí a my převzali jejich role mladíků. dʼArtagnan, Nicolas, to jsou role, které ti chlapi hráli. Pozvali jsme je, tak se mohou koukat,“ smál se Honza Kopečný, který si v Divadle Broadway střihne ještě jednu roli v muzikálu Láska nebeská. „Tam hraji záporáka, mám roli hajzlíka, který pokukuje po ženských a snaží se je za každou cenu dostat,“ uvedl Honza Kopečný a s úsměvem dodal, že on v reálu hajzlík není, ale po ženských pokukuje. A prý je to naprosto správné, protože i toto od té staré gardy odkoukali.